my3miasto.pl

Blog o zdrowiu, sporcie i tematach lifestylowych

Lifestyle

Dysk zewnętrzny 2TB – idealny do pracy oraz rozrywki

Dysk zewnętrzny 2TB – idealny do pracy oraz rozrywki

Wysokiej klasy dysk zewnętrzny 2TB to idealny kompromis pomiędzy specyfikacjami związanymi z transferem danych, a pojemnością użytkową. Zastosuj nośnik do przenoszenia projektów służbowych, jak i stworzenia biblioteki z ulubionymi filmami oraz serialami. Poznaj mobilny i wydajny dysk Samsung T9. 

Pamięć zewnętrzna 2TB – wykorzystaj jej możliwości

Potrzebujesz dysku do przenoszenia danych pomiędzy komputerami, a może chcesz zrobić kopię zapasową plików ze swoich urządzeń mobilnych? Samsung T9 jest bardzo uniwersalny – możesz go podłączyć do komputerów stacjonarnych, laptopów, smart TV, smartfonów, tabletów z systemem Windows®, macOS®, Android™*. Model T9 może świetnie sprawdzić się też do profesjonalnych zastosowań np. zapisu nagrań wideo z zaawansowanych kamer 12K*. Nieważne co aktualnie robisz, możesz mieć swoje dane na wyciągnięcie ręki.

* Kompatybilność zależy od urządzenia głównego. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać ponownego sformatowania dysku T9. Model T9 jest wstecznie kompatybilny ze standardami USB 3.2, USB 3.1, USB 3.0 i USB 2.0.

Czy dysk zewnętrzny 2TB może być odporny na upadki?

Często podróżujesz ze swoim dyskiem i użytkujesz go w różnych miejscach? Zdecydowanie postaw na solidną konstrukcję. Samsung T9 jest odporny na skutki upadków z wysokości do 3 metrów oraz wstrząsów**. Przenoś swobodnie swoje projekty służbowe i pracuj z dowolnego miejsca. Oglądaj filmy, seriale lub słuchaj ulubionej muzyki zapisanej na dysku i relaksuj się w trakcie podróży. Twoje dane będą zabezpieczone. Producent oferuje 5-letnią ograniczoną gwarancję***. 

** Na podstawie wewnętrznego testu udaru podczas swobodnego upadku w kontrolowanych warunkach. Odporność na upadek może różnić się w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania oraz od podłoża, na które następuje upadek.

*** Więcej informacji o gwarancji na stronie https://semiconductor.samsung.com/consumer-storage/support/warranty

Dysk 2TB – zewnętrzny i bardzo wydajny

Wydajny dysk zewnętrzny 2TB powinien oferować szybki transfer danych oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Samsung wyposażył model T9 w interfejs USB 3.2 Gen 2×2 oraz protokół NVMe™. Prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu danych wynosi do 2000 MB/s**** – przenoś pliki o wielkości 2GB w zaledwie jedną sekundę i oszczędzaj czas podczas kopiowania dużej ilości danych. 

**** Wydajność zależy od konfiguracji urządzenia głównego. By osiągnąć maksymalną prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu wynoszącą nawet 2.000 MB/s, urządzenie główne i kable połączeniowe muszą być zgodne ze standardem USB 3.2 Gen 2×2 i musi być włączony tryb UASP. ** Konfiguracja systemu testowego: laptop ASUS ROG STRIX Z590-E GAMING WIFI, procesor Intel i9-10900K @ 3,70 GHz, 3.696 MHz, 10 rdzeni, 20 procesorów logicznych / DDR4 8 GB częstotliwość DRAM 1.132,3 MHz / Win 11 Pro

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Udostępnij

O autorze

Hej, witaj na blogu, dzięki któremu zadbasz o zdrowie i kondycję, bez zbędnych wyrzeczeń i zmęczenia! Poznasz tutaj wiele rad dotyczących treningów, sportu i żywienia. Odkryj także ciekawostki turystyczne i miejsce, do których z pewnością będziesz chciał pojechać. Zapraszamy do lektury naszych artykułów!