Sezon halowy na sopockim Hipodromie trwa

6 Lut

W dniach 13-15.02.2015 na sopockim Hipodromie odbędą się Halowe Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody – II eliminacja oraz Halowe Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody.

Sezon halowy na sopockim Hipodromie trwa w najlepsze. Nowoczesna infrastruktura oraz bliska odległość pomiędzy stajniami a wspaniałą halą ujeżdżalni sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do rozgrywania zawodów w okresie zimowym. Drugie w tym sezonie Halowe Zawody Ogólnopolskie będą także drugą Eliminacją Halowego Pucharu Polski . Zawody te z pewnością przyciągną wielu bardzo dobrych zawodników z całego kraju. Liczymy, że na sopockim parkurze stawi się ich ponad setka! Swoją obecność zapowiedzieli między innym już:: Weronika Wilska, Grzegorz Psiuk i Jacek Zagor.

Trzy dni sportowej rywalizacji odbywać się będą na poziomach Małej Rundy gdzie wysokość przeszkód osiągnie 120 cm oraz Średniej Rundy i Dużej Rundy, tu najwyższy drąg zostanie umieszczony odpowiednio 130 i 140 cm nad podłożem. W sumie podczas zawodów rozegranych zostanie 15 konkursów a łączna pula nagród wyniesie aż 60 000 zł!

Podczas tego skokowego weekendu odbędą się także Zawody Regionalne w klasach L i P. Zawody odbędą się na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu. Wejście na teren obiektu zlokalizowane jest od strony ulicy Łokietka, vis a vis Ergo Areny.

plakat_a3_prev
W ostatni weekend ferii szykuje się wspaniałe sportowe widowisko na obiektach sopockiego Hipodromu. Zawody objęło patronatem Ministerstwo Sportu oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Marszałek Województwa Pomorskiego i Wojewoda Pomorski. WSTĘP WOLNY!

Polecamy!

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.