Ostatnia szansa na występ w mistrzostwach świata!

2 Sty

Organizatorzy World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 z przytupem otwierają nowy rok. Zaprezentowali właśnie pakiet startowy uczestnika biegu masowego, a do sprzedaży trafiła ostatnia pula 5 tysięcy pakietów startowych. Na liście jest już rekordowa liczba 25 tysięcy biegaczy!

Pakiet startowy, który otrzyma każdy uczestnik biegu masowego, będzie zawierał – poza ujawnionym już wcześniej, wyjątkowym medalem – także koszulkę technologiczną marki Asics oraz pamiątkowy plecak z logo imprezy.

Czekaliśmy na tę chwilę dość długo, ale w końcu możemy oficjalnie pokazać wszystkie kluczowe gadżety, które znajdą się w pakiecie startowym biegu masowego. Mamy nadzieję, że podobnie jak nasz unikalny medal, również koszulka i plecak spotkają się z ciepłym przyjęciem biegaczy – mówi Piotr Jakóbik, dyrektor marketingu gdyńskiego czempionatu.

Tak prezentuje się pakiet startowy mistrzostw świata w półmaratonie / fot. materiały prasowe

Koszulka marki Asics – partnera technicznego imprezy – będzie miała na sobie okolicznościowy nadruk w formie odcisku buta na piasku. Z jednej strony nawiązuje on do logo mistrzostw, z drugiej – do lokalizacji mety, która znajdzie się na środku gdyńskiej plaży. Uzupełnieniem pakietu startowego będzie funkcjonalny plecak, ale największą wartość dla biegaczy stanowić będzie bez wątpienia medal czekający na mecie – zaprojektowany w formie kompasu, z ręcznie osadzoną kroplą bursztynu.

World Athletics Half Marathon Championships Gdynia 2020 będzie największym biegiem półmaratońskim w Polsce. Impreza przewyższa też frekwencyjnie ostatnie edycje biegów masowych towarzyszącym mistrzostwom świata rozegranym w Walencji, Cardiff i Kopenhadze.

Aktualnie, na liście startowej znajduje się 25 tysięcy biegaczy-amatorów z 73 krajów. Organizatorzy udostępnili właśnie dodatkową pulę ostatnich 5 tysięcy pakietów startowych. Zapisy na portalu www.slotmarket.pl.

To już na pewno ostatnia pula pakietów. Jesteśmy gotowi przyjąć maksymalnie 30 tysięcy zgłoszeń. Jeżeli ten limit również się wyczerpie, będzie to oznaczało definitywny koniec rejestracji – dodaje Jakóbik.

Nadchodzące mistrzostwa to unikalna okazja, aby pobiec na jednej trasie z najlepszymi biegaczami świata. Swój udział w imprezie zapowiedział już Ugandyjczyk Joshua Cheptegei, który jest aktualnym rekordzistą świata w biegu na 10 km.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej mistrzostw oraz na Facebooku i Instagramie.

Fot.tyt: www.facebook.com/WAGdynia2020/.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.