Hipodrom zaprasza na Mistrzostwa Pomorza w skokach

11 Lut

Ponad 200 par wystartuje podczas trzydniowych zawodów w skokach przez przeszkody, jakie rozegrane zostaną na Hali Pomarańczowej na Hipodromie w dniach 14-16 lutego.

Hipodrom przyzwyczaił nas, że zawody odbywają się tutaj regularnie raz lub dwa razy w miesiącu. Zawodnicy mają do wyboru cykl JumpOFF, zawody dla dzieci i młodzieży oraz mistrzostwa województwa. Ta ostatnia impreza rozpocznie się już w piątek, 14 lutego, a na parkurze będzie można podziwiać przejazdy ponad 200 par jeździec – koń.

Nie lada gratką dla miłośników jeździectwa będą sportowcy znani z największych imprez jeździeckich. W Sopocie w ten weekend wystartuje między innymi zawodnik dwóch dyscyplin – skoków oraz Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego – Paweł Spisak, wielokrotny zdobywca tytułu Mistrza Polski, olimpijczyk, który reprezentował nasz kraj podczas igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie oraz w Rio De Janeiro.

Czeka nas zatem weekend wielkich sportowych emocji. A dla publiczności dodatkową atrakcją będą stoiska z biżuterią i gadżetami, nie tylko jeździeckimi, oraz food trucki, które przygotowały na mistrzowski weekend specjalne menu.

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

14–16 lutego, godz. 8.00–17.00.
Finały w niedzielę.
Hala Pomarańczowa, Hipodrom Sopot (wejście od ul. Łokietka).

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.