Człowieku z żelaza! Zostań bohaterem reportażu o triathlonistach

16 Kwi

Chcesz zostać bohaterem pierwszego w Polsce cyklu reportaży o triathlonistach? Jeśli planujesz wziąć udział w tegorocznym Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife, przed tobą niepowtarzalna okazja! Maciej Dowbor otwiera casting i zaprasza do udziału w akcji „Droga do IRONMAN’a”.

 Poszukujemy bohaterów cyklu reportaży, który ukaże kulisy polskiego triathlonu. Poszukujemy ludzi, którzy chcą się podzielić ze wszystkimi swoją historią, tym co ich inspiruje i motywuje do tego, aby codziennie ciężko trenować i wystartować podczas tych morderczych zawodów – wyjaśnia Maciej Dowbor, pomysłodawca projektu.

Organizatorzy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife mają świadomość, że wśród około 3500 zawodników, które wezmą udział w sierpniowych zawodach, znajdą się wyjątkowe postacie. Każda historia osoby docierającej do mety na gdyńskiej plaży jest wyjątkowa, a teraz będzie okazja, by najciekawsze z nich pokazać w cyklu materiałów Droga do IRONMAN’a.

Spośród nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 8 postaci. Każda z tych osób zostanie bohaterem jednego 5-minutowego odcinka cyklu Droga do IRONMAN’a. Historia trójki z nich stanie się kanwą reportażu o zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife, rozgrywanych w dniach 4-6 sierpnia w Gdyni.

–  Wierzymy, że każdy uczestnik Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife ma do opowiedzenia niesamowitą historię. Na przykładzie startujących w naszych imprezach osób chcemy pokazać szerokiej publiczności, kim są współcześni herosi, a także dlaczego triathlon jest tak wyjątkową dyscypliną sportu – tłumaczy Michał Drelich, dyrektor zarządzający Sport Evolution, producent wydarzenia.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie Droga do IRONMAN’a powinny przesłać maksymalnie 2-minutowy film, w którym opowiedzą dlaczego to właśnie one powinny zostać bohaterem pierwszego w Polsce cyklu o triathlonistach. Warunkiem przystąpienia do akcji jest udział w tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife lub w imprezie towarzyszącej na dystansie sprinterskim. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 kwietnia, pod adresem casting@ironmangdynia.pl. Więcej informacji, w tym regulamin akcji, na: www.ironmangdynia.pl.

Fot.tyt.: gdyniasport.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.