Wine Time: elegancki alkoholizm.

8 Paź

Degustacje wina kojarzą Wam się z nudnym spotkaniem. Długimi wykładami o jakości gleb w południowych zakątkach Prowansji. Małymi porcjami wina. Sommelierem, który wypluwa winko, żeby pozostać trzeźwym? 

To chyba nie poznaliście WINE TIME. To zupełnie nowa forma degustacji. A raczej towarzyskich spotkań przy butelce wina. Organizatorzy nie rozdrabniają się na kieliszki, łącznie na każdego przypada cała butelka.

Lekko pijani ludzie są szczęśliwsi. A szczególnie jeśli piją dobre wino – opowiada Krzysztof Witek, organizator.

wino2
Ale to nie wszystko. Do wina podajemy sery zagrodowe z małych polskich gospodarstw. Idealnie dobrane do prezentowanych trunków.

Nie wyjdziecie też głodni. Czeka szwedzki stół zastawiony daniami pasującymi do omawianych win. Dla każdej butelki inna propozycja. Uzupełnione pysznymi bagietkami z Chwili (Gdynia, Infobox). Biorąc po uwagę jakość oraz ilość produktów cena nie jest wygórowana.

wino3

Pyszne jedzenie i sery. Zdecydowanie jestem w kulinarnym niebie! – mówi Dominika.

Na spotkaniach panuje przyjacielska atmosfera, pogłębiająca się z każdym kolejnym kieliszkiem i i
dealny klimat do zawarcia nowych znajomości, zarówno biznesowych jak i towarzyskich. 

Organizatorzy proponują dwie opcja WINE 4 FRIENDS i WINE 4 BUISNESS. Pierwsza to po prostu spotkanie ze znajomymi, prawie jak w domu, przy czym wszystko jest już przygotowane. Wystarczy przyjść napić się, najeść i dobrze bawić. Druga to forma spotkań biznesowych i imprez integracyjnych dla firm. Wiadomo, że po butelce wina interesy idą jak z płatka.

wino4

Sama nie spodziewałam się, że WINE TIME przerodzi się w spotkanie biznesowe. To miłe zaskoczenie, i druga twarz naszych degustacji. Samochody radzę zostawiać w domu, ale wizytówki brać ze sobą – mówi organizatorka, Weronika Król.

Jeśli więc nie masz pomysłu na piątkowe wieczory, i masz ochotę kulturalnie upić się w miłym towarzystwie zabierz znajomych na WINE TIME.
Najbliższe spotkanie, 18.10, będzie poświęcone winom i serom francuskim.

https://www.facebook.com/wine.timee

 

 

 

One Reply to “Wine Time: elegancki alkoholizm.”

  1. Pingback: Wine & Design w BoConcept (FOTO) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.