Snow Party Camp 2014

6 Lut

Jedź z najbardziej imprezowymi uczestnikami z całej Polski na imprezy, narty lub snowboard do ORCIERES 1850 we Francji. Setkom uczestników wyjazdu będzie towarzyszyła przez cały czas kadra instruktorów, koordynatorów, animatorów i DJ’ów!

Pierwszy termin wyjazdu przypada w dniach 14.03-23.03, natomiast kolejny 21.03-30.03. Dodatkową atrakcją drugiego terminu są występy Donatana z Cleo oraz Mesajaha!

cleo_700

Celem podróży jest Orcieres-Merlette, czyli stacja narciarska położona w częsci masywu CHAMPSAUR, na skraju największego francuskiego parku narodowego ECRINS. Ośrodek znajduje się na wysokości 1850 metrów, przy czym wyciągi narciarskie sięgają 2725 metrów. W najbliżym czasie planuje się podwyższyć poprzeczkę do 2956 metrów (Roche Brune).

– W naszych wyjazdach i obozach studenckich od początku działalności uczestniczyło ponad 20 tysięcy osób, a 5 tysięcy tylko w samym 2012 roku! Ideą wyjazdów studenckich pod marką Party Camp jest całodobowa integracja oraz przeżycie najlepszych chwil swojego życia podczas majówek, sylwestrów, wakacji, wyjazdów na narty w Polsce i zagranicą. Każdy uczestnik wyjazdów z Party Camp zawsze wraca z masą wspomnień! – zachęcają organizatorzy.

>>POZNAJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW<<

UWAGA: Każdy uczestnik, który podczas rezerwacji powoła się na kod ALL NIGHT otrzyma 60 zł zniżki na wyjazd!

One Reply to “Snow Party Camp 2014”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.