Impreza w rytmie techno

31 Sty

10 lutego w położonym na terenie Stoczni Gdańskiej klubie Protokultura, odbędą się urodziny dwóch kolektywów dobrze znanych na trójmiejskiej scenie elektronicznej: Te33no Collective oraz Acid Orange Crew.

Jakie są imprezy urodzinowe każdy wie, lekko nigdy nie jest – przetrwają tylko najwytrwalsi. Po nich zwykle pozostają tylko legendy w postaci opowieści o tygodniowych afterach. Tym razem nie będzie inaczej, gdyż chcielibyśmy Was zaprosić na podwójne urodziny ekip zaprawionych w bojach – Acid Orange Crew oraz Te33no Collective! No a jak podwójne, to wypadało by uruchomić dwie sceny, na których wiele będzie się działo podczas 12 godzinnej imprezy! – zapowiadają organizatorzy.

I dodają: – Na głównej scenie usłyszymy Techno w najlepszym wydaniu. D.A.V.E.’a The Drummer’a chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Tak dla pewności: każdy kto interesował się muzyką techno w przeciągu ostatnich 10-15 lat prawdopodobnie natknął się na jakiś jego numer. To jeden z kluczowych producentów dla gatunku Hard/Acid Techno. Założyciel słynnego labela Hydraulix wydającego najgorętsze nazwiska w branży. Jego muzyka regularnie grywana jest przez takich artystów jak: Carl Cox. Dave Clarke, Chris Liberator, A.Paul, Eric Sneo czy Sasha Carassi.

Ekipy solenizantów są dwie, także również drugi gość musi trzymać podobnie wysoki poziom. Jest nim kolejna legenda, techno purysta – Mike Humphries. Mike zaczął swoja przygodę z muzyką we wczesnych latach 90. Niegdyś prowadził label Player, w którym wydawał muzykę takich artystów jak Joey Beltram, Adam Beyer, Mark Broom czy Marco Bailey.. Mike zjeździł ze swoimi mrocznymi energetycznymi setami pół świata. Obecnie jest rezydentem klubu The Darkside w Leeds i właścicielem labelu Mastertraxx.

Headlinerów na głównej scenie jest więcej – powracający do Gdańskiej Stoczni po przerwie 3phazegenerator, oraz debiutujący na 3–miejskiej scenie Zentral, którzy przylecą do nas z Londynu. Gospodarzami głównej sali bedą: Pako, Robo, R-Mix i Ukash. Na drugiej scenie serwowana będzie dobrze wszystkim znana Bułka Parysska. Piekarze w składzie Paryss, Marboc, PB Skarpy i E.F.G. zaserwują najgrubsze z grubych nuty tech–house.
Recoil Main Stage: (Techno, Hard Techno, Dark, Acid)
D.A.V.E. THE DRUMMER [Hydraulix, Stay Up Forever] Londyn
MIKE HUMPHRIES [Mastertraxx, Naked Lunch] Leeds/Manchester
3PHAZEGENERATOR [Recoil, Cluster] London
ZENTRAL [Side Efex] London
UKASH [Dark Underground Records, Te33no Collective] Ustka
ACID ORANGE CREW [R-mix, Pako, Robo] 3city

Bułka Paryss’ka Showcase: (House, Deep, Techno, Tech-House)
PARYSS
MARBOC
PB SKARPY
E.F.G.

TAX:
Lista FB do 23:00 – 25pln
po 23:00 – 30pln
no pre-sale!

LETS

                                       >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

 

Portal my3miasto.pl patronuje imprezie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.