Czy macie ochotę na prawdziwą muzyczną bombę?*

5 Mar

W piątek 6 marca w Unique Club & Lounge w Sopocie odbędzie się pierwsza impreza pod szyldem Partyplanner.pl, czyli aplikacji mobilnej, która łączy w sobie cechy portalu społecznościowego i kalendarium imprez. Swoim użytkownikom umożliwia przeglądanie najświeższych informacji o aktualnych i nadchodzących wydarzeniach, a także zaplanowanie swojej idealnej imprezy. Start: godzina 22.00.

Chcesz sprawdzić kto i jaką muzykę gra dzisiaj w Twoim ulubionym klubie? Nie ma problemu. A możesz szukasz czegoś nowego? Parę sekund i Partyplanner.pl zasugeruje kluby w Twojej okolicy. Możesz też zobaczyć, gdzie bawią się Twoi znajomi i zaprosić ich do wspólnej zabawy. A jeśli się zgubisz lub potrzebujesz wsparcia w łatwy sposób ich poinformujesz – wyjaśniają organizatorzy wydarzenia i pomysłodawcy aplikacji. – Ale to nie wszystko! Dla każdego kto ściągnie aplikację PartyPlanner.pl wejście jest całkowicie darmowe. Dodatkowo Od Agwa De Bolivia koktajle dla Pań będą się lać całą noc i to kompletnie za darmo! A więc…get out there and have some fun at UNIQUE FRIDAY with PartyPlanner.pl! – zachęcają.

Aplikacja to niezbędnik każdego imprezowicza
Aplikacja to niezbędnik każdego imprezowicza

Atmosferę na imprezie podgrzewać będą piękne tancerki, znane z najlepszych imprez w Unique, a do DJ’a dołączy znany z X-Factora wokalista Łukasz „Nalaś” Nalazek. Wisienką na torcie będzie czarująca skrzypcami Joanna Krzyśkow. Impreza startuje o godzinie 22.00. 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

*–Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.