CATZ’N DOGZ w Sopocie (KONKURS)

12 Lis

W ramach trasy koncertowej promującej krążek Basic Colour Theory 14 listopada w klubie Sfinks700 wystąpi duet CATZ’N DOGZ. Mamy dla Was bilety! 

Catz’N Dogz to już niemal celebryci na międzynarodowej scenie – pojawiali na okładkach prestiżowych klubowych magazynów takich jak Mixmag czy DJ Mag, zaprasza się ich zarówno na Movement Festival w Detroit, londyński SouthWest4, Parklife w Manchesterze czy BPM Festival w Meksyku, a poza Roisin remiksowali utwory takich gwiazd jak Basement Jaxx, Kings Of Leon czy Friendly Fires. Albumem „Basic Colour Theory” pragną potwierdzić, że należą także do najciekawszych autorów i producentów na europejskiej scenie muzycznej.

Efektem jest ich głębokie podejście do muzyki elektronicznej, które zaowocowało albumem niezwykle atrakcyjnym dla słuchacza: od otwierającego energetycznego „Good Touch”, przez znakomite singlowe „The Joy” czy „Get It Right” (którym towarzyszą znakomite klipy), po soulowe „Killing With Kindness” czy powolnie płynące „Czas Poczeka”. Ta ostatnia kompozycja to kolejna, poza mocnym upbeatowym „Cravings” z udziałem Natu, niespodzianka dla polskiego słuchacza – utwór nagrany z towarzyszeniem orkiestry Janusza Stokłosy. W realizacji tych sesji znacząco pomógł zaprzyjaźniony z grupą Envee, znany z takich projektów jak Niewinni Czarodzieje czy Pili Palili.

Wojtek i Grzegorz zaplanowali również polską trasę koncertową promującą krążek „Basic Colour Theory”. 14 listopada duet wystąpi w sopockim klubie Sfinks700! Start: 22.00. 

Bilety do nabycia w klubie oraz online w następujących cenach: 30 i 35 zł.

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj bilet na koncert!

Jak brzmi nazwisko Grzegorza – 1/2 Catz’N Dogz?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (13 listopada) do godziny 12.15. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – CATZ’N DOGZ w SFINKSIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 listopada, do godziny 12.15.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.