Zaskocz bliskich walentynkowym ekoserduszkiem

28 Sty

Moda na pożyteczne gadżety, które są przyjazne środowisku, trwa w najlepsze. Wpisując się w ten trend, Centrum Handlowe Auchan Gdańsk organizuje rodzinne warsztaty kreatywne, na których będzie można wykonać ekowalentynkę. Bezpłatne zajęcia łączące ekologię z kreatywnością odbędą się 1 lutego.

Dzięki wykorzystaniu już niepotrzebnych ubrań chronimy środowisko i inspirujemy do przetwarzania, czyli dawania produktom drugiego życia. Zmieniając przeznaczenie przedmiotów, odchodzi się od utartych ścieżek, jakimi porusza się umysł człowieka. W taki właśnie sposób trenuje się kreatywność. Tematem kolejnych w tym roku kreatywnych warsztatów ekologicznychdla dzieci i rodziców w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk będą zbliżające się walentynki.

W trakcie zajęć 1 lutego będzie można własnoręcznie wykonać dżinsowe serduszka. Takie ekogadżety mogą być oryginalnymi prezentami na zbliżające się święto zakochanych lub po prostu efektownymi dekoracjami.

Podczas sobotniego spotkania w pasażu galerii będzie można obejrzeć wyjątkową instalację, składającą się z przedmiotów wykonanych z niepotrzebnych ubrań. Być może zainspiruje odwiedzających Centrum Handlowe Auchan Gdańsk do pomysłów na nadawanie przedmiotom „drugiego życia”.

Ekologiczne warsztaty kreatywne odbędą się 1 lutego od godz. 11 do 17 w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wstęp wolny! 

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.