Zabawa z dziecięcą modą – warsztaty kreatywne

2 Cze

O tym, jak fascynujące może być projektowanie ubioru, przekonają się najmłodsi już 3 czerwca. Z okazji Dnia Dziecka Centrum Handlowe Auchan Gdańsk organizuje warsztaty kreatywne, podczas których dzieci stworzą dekorację koszulek oraz wykonają oryginalne spódniczki.

Każdy z nas lubi mieć w szafie ładne ubrania. Wykonane i udekorowane własnoręcznie są powodem do dumy. Podczas warsztatów kreatywnych z okazji Dnia Dziecka, które odbędą się 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk, mali eleganci i małe elegantki stworzą własne, oryginalne projekty.

Dzieci, pod czujnym okiem doświadczonych animatorów, wejdą w rolę projektantów mody. Maluchy przy pomocy specjalnych farb stworzą unikatowe, autorskie koszulki. Ponadto wszystkie dziewczynki będą miały okazję wykonać oryginalne spódniczki ozdobione według najnowszych trendów.

Warsztaty kreatywne z okazji Dnia Dziecka odbędą się 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 13.00 i potrwają do godziny 17.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a wszystkie materiały zapewnia organizator. Wykonane ubrania dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domu.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.