Z miłością do dzieci

9 Lut

14 lutego o godz.17.30 w Klubokawiarni „Dwie Zmiany” w Sopocie, ul. Bohaterów Monte Cassino 31, odbędzie się spotkanie w ramach Rodzicielskiego DKF’u. Temat: Jak widzieć swoje Dziecko i umieć Je czytać … Wszystko zaczyna się w naszym domu i w naszej głowie… Wstęp wolny.

Dziecko stale do nas coś mówi. Niejednokrotnie nie wprost. Często komunikuje nam coś poprzez ciało i gesty… może pokazując nam coś w innych, nieświadomie chce zwrócić naszą uwagę na to co Je teraz porusza i przy czym Ono jest; czego potrzebuje czy może czego Mu brakuje.

Zaniedbywanie potrzeb Dziecka .. .nie widzenie Go … może nie rozumienie i nie dostrzeganie niuansów w całym spektrum komunikacji, od drobnych gestów, mimiki poprzez wybuchy różnych emocji lub dystans i wycofanie osłabia prawidłowy swobodny rozwój i może prowadzić do zaburzeń.

14 lutego we wtorek, z miłością do Dzieci zapraszamy na spotkanie DKF Rodzicielskiego w Sopocie wokół fragmentów filmu „Hotel Transylwania” cz.2, które to spotkanie będzie „rozgrzewką” przed kolejnym spotkaniem  warsztatem w tym temacie – Jak widzieć swoje Dziecko i umieć Je czytać … Wszystko zaczyna się w naszym domu i w naszej głowie…  W  Klubokawiarni „Dwie Zmiany” spotkanie prowadzi Justyna Herman-Gregorek mgr filozofii, psychoterapeuta, certyfikowany psychotraumatolog w zakresie prowadzenia terapii i szkoleń – informują organizatorzy.

Więcej informacji: Małgorzata Pobłocka, Główny specjalista ds. profilaktyki uzależnień, malgorzata.poblocka@um.sopot.pl , tel. 58 5213610.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.