Wieczór Biznesowy MAKE YOUR BUSINESS BETTER

15 Gru

PR w małym i średnim przedsiębiorstwie służy budowie i wspieraniu wizerunku oraz pozycji firmy w oczach odbiorcy. Oczywistym jest, że wspiera cele biznesowe i rozwija firmę, szczególnie w tworzeniu pozytywnych relacji z otoczeniem. Kolejne z cyklu spotkań MAKE YOUR BUSINESS BETTER zostało zaplanowane właśnie po to, żeby pokazać współczesnym właścicielkom małych i średnich firm jak rozwijać swoje biznesy używając do tego skutecznych technik i narzędzi PRowych.

Pokazało również, jak działać i myśleć w wielkim stylu, aby osiągnąć sukces i zbudować autentyczną markę premium swojej firmy. Wśród prelegentów spotkania były: Joanna Staniszewska – doradczyni marketingu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Prezeska doradztwa i agencji marketingowej you’ll specjalizującej się w działaniach na rynkach międzynarodowych i w nowych mediach. Współzałożycielka międzynarodowego konsorcjum doradczego EFFENEX. Wykładowczyni akademicka i trenerka. Absolwentka prawa i studiów podyplomowych zarządzania zasobami ludzkimi, marketingowego zarządzania przedsiębiorstwem, psychologii biznesu. Absolwentka szwajcarskich programów mentorskich: Trestle Group Foundation oraz “the Stars – for leaders of the next generation”. Nominowana do Leadership Academy for Poland. Mentorka programów Fundacji Forum Mentorów. Doradzała Ministerstwu Gospodarki w obszarze nowoczesnej komunikacji. Zajmuje się strategiami wprowadzania na rynek nowych marek, budowaniem i zmianą wizerunku istniejących, planowaniem promocji projektów krajowych za granicą i zagranicznych w Polsce.

fot. www.pictureman.pl/ — z: Joanna Głowacka, Ewa Czertak, Emilia Bartosiewicz i Magdalena Rehlich
fot. www.pictureman.pl/ — z: Joanna Głowacka, Ewa Czertak, Emilia Bartosiewicz i Magdalena Rehlich

Emilia Bartosiewicz – wspólnik w Spółce Business Unlimited, twórczyni i prezes Lady Business Club – pierwszego w Polsce ogólnopolskiego klubu biznesowego dla właścicielek firm. Ekspert budowania osobistej marki w sieci. Redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl. Współtworzy Akademię Marki z Klasą. Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Wspiera przedsiębiorców, szczególnie w obszarze social media, PR, tożsamości internetowej. Doradza w prezentowaniu marki w sieci w odpowiednich kanałach. Wierzy, że budowanie marki osobistej przedsiębiorcy w sieci zwiększa jego rozpoznawalność w środowisku biznesowym. Szczególną uwagę zwraca na obecność marki kobiety biznesu w sieci.

fot. www.pictureman.pl
fot. www.pictureman.pl

Ewa Czertak – Ekspert i praktyk personal branding dla przedsiębiorców, mentor biznesu, mówca motywacyjny. Twórczyni Akademii Marki z Klasą, wspólnik Business Unlimited Sp. J., Master Business Trener, level superior, od 2004 Certyfikowany coach ICC, praktyk storytellingu, prelegentka konferencji, autorka artykułów o marce. Twórca autorskiego programu kursu budowania marki osobistej dla przedsiębiorców „Bądź widzialna marką” oraz Akademii Mentora, która szkoli i rozwija przedsiębiorców do roli mentorek biznesu. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line, rekomendowany ekspert Brand 24. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

fot. www.pictureman.pl/ — z: Emilia Bartosiewicz, Joanna Staniszewska, Ewa Czertak
fot. www.pictureman.pl/ — z: Emilia Bartosiewicz, Joanna Staniszewska, Ewa Czertak

Swoją historię sukcesu opowiedziała Anna Król  – Architekt IARP. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Współwłaściciel pracowni projektowej CKK ARCHITEKCI, założonej w 2002 roku. Od 2002 r. członek Izby Architektów oraz od 1999 r. członek Stowarzyszenia Architektów Polskich. Posiada uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń. Delegatka do Okręgowego Zjazdu Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów. Członek Rady Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów od 2014 r. Przewodnicząca Komisji ds. Standardów wykonywania zawodu, umów i honorariów. Laureat w Konkursie „Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego” w kategorii ARCHITEKT w województwie pomorskim.

Fotogaleria ze spotkania: TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl miał przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.