Spotkanie z TikTokerami

18 Lis

To będzie dzień pod znakiem selfie! Ale nie tylko, bo podczas spotkania w Galerii Bałtyckiej najpopularniejsi polscy TikTokerzy opowiedzą o tym, jak osiągnęli sukces, poprowadzą warsztaty taneczne i odpowiedzą na wszystkie pytania publiczności. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13 w niedzielę, 24 listopada. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Być może ich nazwiska nie wszystkim są znane, ale liczba osób, które śledzą ich w mediach społecznościowych robi wrażenie. Jakim trzeba być albo co trzeba zrobić, by zyskać dziesiątki i setki tysięcy followersów? Oni to wiedzą i będą o tym mówić podczas Tik Day w Galerii Bałtyckiej.
Wydarzenie poprowadzi Sebastian Kowalczyk (@sebastiankowalczykkk), a oprócz niego w Gdańsku pojawią się m.in. Krystian Ziętkowski (@zietkowsky), Ula Kornelia Woźniak (@ukwozniakk), Patka Łopatka (@patrycjawidera), Kinga Wilczewska (@kiniawilczewska), Roxana Orłowska (@roxaok) i Julita Juchnowicz (@julitajuchnowicz.

Event potrwa 3 godziny. – Ale nikt nie musi się martwić, ponieważ TikTokerzy przyjeżdżają do Gdańska dla swoich fanów, więc zostaną w centrum tak długo, by wszyscy zainteresowani dostali autografy lub mogli sobie zrobić z nimi zdjęcie – zapowiada Błażej Dancewicz z BubbleJoy – współorganizator wydarzenia.

Tik Day – spotkanie z gwiazdami TikToka, niedziela, 24 listopada, godz. 13.00–16.00, Galeria Bałtycka, poziom -1 (przy sklepie Smyk). Wstęp jest bezpłatny.

Plan wydarzenia:
13.00 – Rozpoczęcie eventu, przedstawienie twórców. 
13.15 – BATLLE Wideo (TikTokerzy do swoich grup wybiorą uczestników spośród publiczności i razem z nimi będą kręcić materiały wideo).
14.00 – Warsztaty taneczne z Sebastianem Kowalczykiem.
14:30 – Q&A (TikTokerzy będą odpowiadać na pytania publiczności).
14.55 – Wyniki konkursu BATLLE Wideo.
15.15 –„Herbatka” z TikTokerami.
15.40 – Zdjęcia i autografy.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.