Spotkania 3xP. Pasja, praca, projekty

7 Gru

13 grudnia o godz. 17.30 w hotelu Mercure w Gdańsku firma Pasión przy współpracy z Gold Taxi, Gold for Vip oraz Fundacją Sport Pasją zorganizuje pierwsze spotkanie z cyklu 3xP. Tematami przewodnimi spotkania będą: pasja, praca oraz projekty. Gośćmi imprezy będą: Jola Słoma oraz Mirek Trymbulak, Bożena Kamińska wraz Joanną Weyna- Janyk, twórcy Teatru Czwarte Miasto: Dariusz Majchrzak, Dorota Sadowska.

Podczas pierwszej imprezy odbędzie się również licytacja wielu ciekawych przedmiotów m.in. rękawic Dariusza Michalczewskiego, koszulki z autografem Mariusza Czerkawskiego, flagi reprezentacji Polski w siatkówce z podpisami zawodników, gadżety od zespołu Big Cyc, vouchery m.in. na pobyt w Hotelu Mercure, przejazdy z Gold Taxi i inne. Wszystko dlatego, by wspomóc Jarka Trębacza, którego jeszcze kilka miesięcy temu można było spotkać eleganckiego i uśmiechniętego na ulicach Trójmiasta za kierownicą samochodu Gold Taxi. Dzisiaj Jarek wiadomo, że nie będzie mógł prędko wrócić do pracy jako kierowca. Nieszczęśliwy wypadek sprawił, że musiał pożegnać się ze swoją pracą, pasją i wszystkim, co nazywa “normalnością”. Informacja o tym, że resztę swojego życia spędzi poruszając się na wózku inwalidzkim bardzo go dotknęła. Najbardziej oburza fakt, że wyrok ten nie jest zależny od organizmu czy postępu medycyny, ale od pieniędzy. Dzięki ludzkiej wraliowści Jarek będzie mógł znowu chodzić, jeździć, tańczyć i uśmiechać się. Dlatego postanowiono dołożyć wszelkich starań żeby pomóc mu w tej drodze – leczeniu i rehabilitacji. Licytację poprowadzi Krzysztof Skiba.

Rezerwacja biletów w formie cegiełek w kwocie 50zł – pod tel. 503370706 lub kontaktując się przez stronę na FB. Istnieje też możliwość zakupu biletów wpłacając pieniądze na konto fundacji Sport Pasją koniecznie z dopiskiem „dla Jarka”. Numer konta 93102018110000020201453315.

Organizatorzy będą wdzięczni za wszelką udzieloną pomoc. Spotkanie będzie połączeniem świetnej zabawy z możliwością pomocy.

Muzycznie spotkanie umilą młodzi artyści z gdańskiej szkoły muzycznej, a o fakt nie bycia głodnym zadba zaprzyjaźniona z organizatorami piekarnia z Gdańska.

Na spotkanie 3xP zaproszeni są sympatycy wszelakiej pasji.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów jak również z przeprowadzonej na spotkaniu licytacji przeznaczony jest na wspomożenia leczenia i procesu rehabilitacji Jarka Trębacza.

Nasz portal ma zaszczyt patronowania idei 3xP.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.