Spełnij marzenie małego Maksa i weź udział w aukcji charytatywnej Fundacji Mam Marzenie

17 Cze

Wyjazd do Monachium na mecz Roberta Lewandowskiego – to największe marzenie chorego 9 letniego Maksymiliana. Aby je zrealizować, Fundacja Mam Marzenie organizuje aukcje sportowych gadżetów – część z autografami popularnych sportowców. Osoby pragnące wesprzeć Maksa w realizacji jego marzenia mogą kupić m.in. koszulkę Andrzeja Wrony i Legii Warszawa z autografami, piłkę do siatkówki ONICO Warszawa z podpisami, czy czapkę mistrza świata w skokach narciarskich Dawida Kubackiego. Aukcje potrwają do 24 czerwca.

O Robercie Lewandowskim Maks wie praktycznie wszystko – od wzrostu i wagi po liczbę lajków na Facebooku. Jego pokój wypełniają książki o piłkarzu, z których czerpie swoją wiedzę. Sam Maks jest zawodnikiem drużyny piłkarskiej Mazur Karczew. Jak na utalentowanego zawodnika przystało zdarzało mu się grać praktycznie na wszystkich pozycjach – był już napastnikiem, obrońcą i bramkarzem. Niestety choroba zmusiła go do przerwania treningów.

Teraz Maks większość tygodnia spędza w szpitalu i choć boisko był zmuszony zamienić na konsolę, to nawet tutaj nie pozwala, by choroba stanęła mu na przeszkodzie– w każdej wolnej chwili biegnie z kolegami do świetlicy, by grać. Nic więc dziwnego, że zapytany o największe marzenie, Maks bez wahania wymienił wyjazd na mecz Bayernu Monachium.

Podczas naszego spotkania Maks nieustannie zaskakiwał nas kolejnymi ciekawostkami dotyczącymi Roberta Lewandowskiego. Od razu widać było, że wybór wyjazdu na mecz Bayernu nie jest przypadkowy. Dodatkowo Maks urzekł nas swoją skromnością – jak sam powiedział, wie, że może się zdarzyć, że Robert Lewandowski w meczu nie zagra. Jednak już sama wizyta na nowoczesnym stadionie i atmosfera wielkiego spektaklu sportowego, jakim jest mecz Bayernu byłyby dla niego wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem – opowiada Natalia Kwietniewska z Fundacji Mam Marzenie. – Energia i radość, którą Maks tryska mimo ciężkiej choroby, a także zaangażowanie i pasja, z jaką opowiada o swoim idolu sprawiają, że realizacja jego wielkiego marzenia jest dla nas niezwykle ważna.

Aby umożliwić temu małemu sportowemu kibicowi wyjazd, Fundacja Mam Marzenie zebrała liczne cenne gadżety sportowe, które każdy z nas może nabyć, przybliżając tym samym realizację marzenia Maksa: charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=6631.

Aukcje potrwają do 24 czerwca.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.