Prot i Filip napsocą w Gdańsku!

12 Wrz

Kto się czubi, ten się lubi – na ile trafne jest to powiedzenie, przekonają się wszystkie dzieci, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Gdańsk. W najbliższą niedzielę w ramach cyklu spotkań teatralnych maluchy poznają pełną psot i żartów historię przyjaźni Prota i Filipa. Wstęp wolny!

Spektakl pt. „Prot i Filip” napisany został na podstawie najsłynniejszych wierszy polskich pisarzy – Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima. Pełne humoru przedstawienie uczy dzieci, jak wielką wartością w życiu każdego jest przyjaźń i szacunek do drugiej osoby.

Podczas bezpłatnego przedstawienia mali widzowie poznają historię nietypowej przyjaźni Prota i Filipa, którzy nie przepuszczą żadnej okazji, aby płatać sobie nawzajem figle. Jak jednak zachowają się bohaterowie, gdy znajdą się w sytuacji kryzysowej?

Spektakl w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” odbędzie się w niedzielę 18 września w  Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3. Bezpłatne przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.