Poznaj historię zakochanego bałwanka

13 Lis

Bezpłatne przedstawienie dla dzieci z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”odbędzie się w sobotę 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Podczas spektaklu maluchy wraz z rodzicami poznają historię bałwanka, który zakochał się w… piecyku.

Prawdziwa miłość nie zna granic! Jaki los czeka śniegowego bałwanka, który zakochał się bez pamięci w ciepłym piecyku? Czy podwórkowy pies zdoła odwieść bohatera od chęci spotkania? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w sobotę 17 listopada zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.


Podczas spotkania teatralnego mali widzowie poznają piękną teatralną opowieść stworzoną na podstawie jednej z baśni Hansa Christiana Andersena. Barwna scenografia i ciekawi bohaterowie z pewnością zapewnią uczestnikom wiele dobrej zabawy i ciepło nastroją na nadchodzącą porę roku.

Teatrzyk pt. „Zakochany bałwanek” odbędzie się w sobotę 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.