Poznaj historię drewnianego chłopca

14 Lis

Kłamstwo ma krótkie nogi i… długi nos! Co dokładniej kryje się pod tym hasłem, przekonają się mali widzowie sceny teatralnej Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. 16 listopada najsłynniejsza drewniana pacynka będzie bawić i uczyć o nieprzemijających wartościach, sile przywiązania i spełnianiu marzeń. Gotowi na opowieść o pajacyku o imieniu Pinokio?

Wywodząca się z Włoch historia drewnianego chłopca od lat uczy najmłodszych podstawowych wartości, czyli uczciwości, lojalności i odwagi. Główny bohater – drewniany pajacyk wystrugany pewnego dnia przez samotnego Dżepetta zacznie odczuwać ludzkie emocje i stanie przed wieloma wyborami. Pinokio szybko nauczy się, że kłamstwo nie popłaca, a może nawet skończyć się… znacznym wydłużeniem nosa!

Czy drewniana postać poradzi sobie z licznymi przygodami? Czy jego największe marzenie stania się prawdziwym chłopcem będzie mogło się ziścić? Tego dowiedzą się już w najbliższą sobotę mali widzowie w trakcie przedstawienia z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”.

Teatrzyk pt. „Pinokio” odbędzie się 16 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13:00, 15:00 i 17:00.

Wstęp wolny!

 Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.