Pełen atrakcji weekend z NIVEA na sopockiej plaży

14 Lip

Setki plażowiczów odwiedziły w miniony weekend 10-12 lipca Rodzinną Strefę Zabaw NIVEA w Sopocie. Na plaży królowała wakacyjna atmosfera, a wypoczywający, poza beztroską zabawą, mogli wzbogacić swoją wiedzę o bezpiecznym opalaniu dzięki interaktywnemu video-stanowisku „Jak widzi Cię słońce” oraz konsultacjom dermatologicznym.

Plażowicze w Sopocie mieli okazję sprawdzenia, jak ważna jest prawidłowa ochrona przeciwsłoneczna. Odwiedzając wyjątkowe video-stanowisko, byli filmowani przez kamerę wykorzystującą specjalną technikę ultrafioletu, która pokazywała, jak słońce widzi skórę zarówno przed, jak i po nałożeniu kremu z filtrem UV. Wszyscy obserwowali ten proces z zaciekawieniem i uśmiechami na twarzy! Na pytania dotyczące bezpiecznego opalania odpowiadała przez cały weekend dermokonsultantka.

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA gościła na plaży przez trzy dni – od piątku do niedzieli. W tym czasie rodziny bawiły się podczas różnorodnych animacji: porannego fitnessu, budowania zamków z piasku, toru przeszkód oraz popołudniowej zumby. W strefie relaksu z poduszkami i leżakami wypoczywali mali i duzi, a w kąciku malucha ze zjeżdżalniami, zabawkami oraz kolorowankami dzieci czuły się jak ryby w morskiej wodzie.

nivea2
Zabawy w Rodzinnej Strefie Zabaw NIVEA były świetnie dostosowane do wieku dzieci. Nasza 5-letnia córka bawiła się w kąciku dla najmłodszych dzieci, a 10-letni syn brał z tatą udział w budowaniu zamków z piasku oraz torze przeszkód – dzieliła się wrażeniami pani Anna z Ostródy.

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA zawita tego lata jeszcze do siedmiu nadmorskich miejscowości. W przyszły weekend 17-19 lipca stanie w Krynicy Morskiej – na plaży przy wejściu od ulicy Bałtyckiej.

mapka
Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.