Odwiedź bajkową krainę i weź udział w zabawie!

29 Maj

Znane wszystkim maluchom bajkowe postaci pojawią się 1 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych czekają wesołe animacje plastyczne, balonowe zoo, malowanie buziek i inne bajkowe atrakcje. Wstęp wolny.

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka pasaż Centrum Handlowego Auchan Gdańsk zamieni się w bajkową krainę pełną zabaw. Galerię odwiedzą znane wszystkim dzieciom bajkowe postaci,które chętnie przywitają się z maluchami i będą pozować do pamiątkowych zdjęć. Na małych gości czeka również malowanie buziek w bajkowe wzory oraz słodki upominek w postaci kolorowej waty cukrowej.

Wszyscy zainteresowani wezmą udział w zajęciach plastycznych. W bajkowym kąciku mali artyści będą mieli do dyspozycji kolorowanki, pisaki, kredki, farby i dużo brokatu, który nada pracom magicznego blasku! Na warsztatach balonowych maluchy obejrzą tworzenie zwierzątek z balonów oraz sami spróbują swoich sił w tej kreatywnej sztuce. Powstałe prace będą zabierane przez uczestników do domów. Dobra zabawa gwarantowana!

Atrakcje z okazji Dnia Dziecka odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zabawy będą dostępne od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.