Nowa droga rowerowa w Sopocie

27 Wrz

W poniedziałek (29.09) o godzinie 13:00 odbędzie się uroczyste otwarcie nowej ścieżki rowerowej wzdłuż Skarpy Sopockiej. Otwarcie odbędzie się w połowie drogi w okolicy ławeczek, przy tablicy informacyjnej. Na każdego, kto wspólnie razem z Prezydentem Miasta Sopotu dokona pierwszego oficjalnego przejazdu na rowerze, czeka specjalny upominek. 

W związku z ukończeniem prac nad nową trasą rowerową w pobliżu ul. Polnej w Sopocie serdecznie zapraszamy Państwa oraz mieszkańców Sopotu do udziału w uroczystości otwarcia drogi rowerowej wzdłuż Skarpy Sopockiej, która odbędzie się poniedziałek o godz. 13.00 przy nowej drodze – mniej więcej w połowie jej długości, w pobliżu ławeczek, niedaleko skrzyżowania z ul. Skarpową – informuje Justyna Mazur z Biura Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Sopot.

Na każdego, na rozgrzanie, czekać będzie kawa, a dla osób, które przyjadą na otwarcie swoim rowerem przygotowano specjalny prezent – oświetlenie LED, które będzie można przymocować do kierownicy lub ramy.

Budowa drogi rowerowej jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego w latach 2007-2013.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.