Nikt Nie Jest Gorszy

10 Mar

NiktNieJestGorszy. Pod tą nazwą kryje się organizacja społeczna, powołana przez młodych ludzi z Trójmiasta. Ich celem jest pomoc trójmiejskim domom dziecka. Projekt realizowany jest w ramach Zwolnieni z Teorii.

Bartłomiej Michalski, kierownik projektu mówi: – Naszym mottem jest „Nikt Nie Jest Gorszy”. Chcemy, aby każde dziecko czuło się dobrze i miało nadzieję na lepsze jutro. Celem naszego projektu jest pomoc trójmiejskim domom dziecka poprzez liczne spotkania z dziećmi. Chcemy wesprzeć ich w edukacji, poprzez rozmowy, czytanie książek i wspólne spędzanie czasu. Oprócz tego chcemy organizować mniejsze akcje, które pozwolą nam w bardziej profesjonalny sposób realizować nasz projekt.

nnjg
I dodaje: – Przenosimy to, co w teorii, na praktykę. Naszym celem jest pomoc trójmiejskim domom dziecka głównie poprzez pomaganie w nauce oraz dzielenie się naszymi zainteresowaniami. Staramy się także umożliwić rozwój dziecięcych pasji, jak np. nauka gry na gitarze. Wiele szkoleń i warsztatów odbywa się w gdyńskim młodzieżowym klubie ŁAJBA, gdzie serdecznie zapraszamy tych, którzy zarówno potrzebują pomocy, jak i też tą pomoc chcą ofiarować.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.