Moda na Żuławskie Smaki

1 Lut

Centrum Handlowe Osowa zaprasza 3 i 4 lutego na pierwszy w tym roku jarmark produktów regionalnych. Pojawią się nowi wystawcy i nie zabraknie kulinarnych atrakcji – pokazów i degustacji.

Podczas lutowej edycji klienci Centrum Handlowego Osowa będą mogli zakupić różnorodne kiszonki, mięsa najwyższej jakości, wyroby z ekologicznych malin, sery, domowe dania tradycyjnej, polskiej kuchni i kultowy Kajmak Pomorski. Na Jarmarku pojawią się także zupełnie nowi wystawcy: stoisko z domowymi przetworami owocowymi i polskimi daniami oraz stoisko z bruschettami, czyli włoskimi grzankami w regionalnym wydaniu – z pomorskimi serami długo dojrzewającymi. Niektórzy wystawcy zaplanowali pokazy kulinarne, które odbywać się będą na ich stoiskach zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Dodatkową atrakcją będą degustacje oferowanych produktów.

Darmowe degustacje są doskonałą okazją, by spróbować niecodziennych smaków. Produkty są tak ciekawe i różnorodne, że naprawdę warto wybrać się w nadchodzący weekend do naszego Centrum i przyjrzeć się ofercie wystawców  – zachęca Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Organizatorzy wydarzenia zaplanowali również konkursy z drobnymi nagrodami oraz kącik zabaw dla dzieci. Jarmark „Żuławskie Smaki” odbędzie się w weekend, 3-4 lutego, w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Osowa.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.