Moda na rajdowe fotografie

12 Cze

Centrum Handlowe Osowa zaprasza do obejrzenia wystawy zdjęć z rajdów samochodowych. Wystawa organizowana przez Automobilklub Orski z Sopotu będzie eksponowana do 28 czerwca.

W ramach wystawy fotograficznej prezentowane są 32 wyjątkowe zdjęcia, które wykonano podczas zawodów motoryzacyjnych na przestrzeni ostatnich 10 lat. Organizatorem wystawy jest Automobilklub Orski, działające od 1996 roku stowarzyszenie, które jest liderem w organizacji największych zawodów w sporcie samochodowym w Polsce północnej. To właśnie Automobilklub Orski organizował 14 rajdów w ramach Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, 20 Mistrzostw Polski w Wyścigach Górskich, 160 rajdów popularnych dla amatorów oraz wiele szkoleń BRD oraz interaktywnych lekcji wychowania komunikacyjnego dla dzieci. Zimowe i szutrowe Rajdy LOTOS Baltic Cup i Gdańsk Baltic Cup rozgrywane na pięknych terenach Kaszub czy spektakularne Wyścigi Górskie nad morzem – Grand Prix Sopot – Gdynia 2018 w ramach Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski to najcenniejsze zawody organizowane przez Automobilklub ORSKI.

Odwiedzający ekspozycję zobaczą zdjęcia z takich wydarzeń motoryzacyjnych, jak Mistrzostwa Polski w Wyścigach Górskich i rajdach samochodowych. Na fotografiach uchwycono niezapomniane momenty z emocjonujących wyścigów, doskonale oddające klimat minionych wydarzeń. Na zdjęciach zobaczymy także kierowców rajdowych oraz rajdowe samochody. Podczas wystawy na terenie Centrum Handlowego Osowa będą również eksponowane oryginalne samochody rajdowe – Mitsubishi Lancer Michała Plichty, Porsche 911 S Piotra Zaleskiego i samochód do driftu znakomitego, młodego zawodnika Sebastiana Matuszewskiego.

Moda Na Rajdowe Fotografie to kolejna wystawa, jaka ma miejsce w naszym Centrum i kolejny projekt, który organizujemy we współpracy z Automobilklubem Orskim. Zdjęcia prezentują kawał historii trójmiejskiej motoryzacji – naprawdę warto je zobaczyć – zachęca do odwiedzenia wystawy Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa.

Ekspozycja zlokalizowana jest w jednym z lokali w Centrum Handlowym Osowa. Zdjęcia można obejrzeć w godzinach otwarcia Centrum do 28 czerwca. Wstęp jest bezpłatny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.