Hybryda czeka, rozlicz PIT #wGdyni!

26 Mar

Nowoczesna, hybrydowa Toyota Yaris, miejskie rowery czy karnety na Open’er Festival – warto rozliczyć swój PIT w Gdyni, bo jedna z tych nagród może trafić właśnie do Ciebie! Główna nagroda – ekologiczne auto już czeka, a my podpowiadamy, kiedy i gdzie można dowiedzieć się więcej na temat gdyńskiej loterii.

Już po raz drugi rozliczając swój PIT w Gdyni można wziąć udział w wyjątkowym losowaniu – na zwycięzców czekają nagrody. To m.in. karnety na tegoroczną edycję Open’er Festival, rowery miejskie marki Baltica i – przede wszystkim – hybrydowa Toyota Yaris, która już czeka w salonie na nowego właściciela. Auto idealnie nadaje się do jazdy w miejskich warunkach i charakteryzuje się dużą oszczędnością.

Dostarczamy już po raz drugi Toyotę Yaris z napędem hybrydowym. To połączenie silnika elektrycznego i spalinowego – mówi Jarosław Omelańczuk, kierownik działu handlowego Toyoty Walder. – Co daje to użytkownikowi? Kiedy jest największy pobór paliwa, na przykład w korkach czy przy starcie, pracuje tylko silnik elektryczny. To bardzo niskie zużycie paliwa i niska emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Zdecydowanie jest to auto, które świetnie nadaje się do miasta – wyjaśnia.

Toyota, która trafi do jednego z gdynian rozliczających się w ramach loterii ma m.in. automatyczną skrzynię biegów i automatyczną klimatyzację, a hybrydowy silnik o pojemności 1.5 zapewnia ciszę i komfort podczas jazdy.

Auto jest już przygotowane do konkursu, niedługo trafi na ekspozycję w centrum handlowym, gdzie pojawią się też specjalne stoiska.

Już od pierwszego kwietnia będzie można obejrzeć ją osobiście i dopytać o wszystkie szczegóły techniczne w Centrum Riviera. Aż do 11 maja, w każdą sobotę, będą tam obecni nasi konsultanci, który odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące samego konkursu i nagród – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki.

To nie wszystko – w wybrane soboty, dokładniej 6, 13 i 27 kwietnia od godziny 12:00 do 18:00 na miejscu na miejscu będą też obecni pracownicy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdyni. Pomogą przy wypełnianiu zeznań PIT drogą elektroniczną.

Więcej informacji o loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”, w tym regulamin i rejestracja oraz dodatkowe informacje na stronie internetowej www.pitwgdyni.pl.

Na udział w tegorocznej edycji loterii zdecydowało się już prawie 3500 gdynian, z czego 300 osób dopiero po raz pierwszy rozlicza się w Gdyni.

Fot.tyt.: Hybrydowa Toyota Yaris na razie czeka w salonie, niedługo będzie można ją zobaczyć w Centrum Riviera i dopytać o wszystkie szczegóły, fot. Kamil Złoch.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.