Horoskop 28.09. – 04.10.

28 Wrz

Byku, uważaj na propozycję, którą dostaniesz.  Panno, nie pozwól się ośmieszać. A na co mogą liczyć pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Skup się tylko na swoich osobistych, rodzinnych sprawach. Nic nie jest ważniejsze niż dom. Praca, hobby, znajomi… – nie uciekną. Nad Tobą, prawie niezauważenie, zbierają się czarne chmury. Jeżeli nie opanujesz sytuacji, możesz wiele stracić.

BYK 21.04. – 21.05.

Propozycja, którą niespodziewanie usłyszysz, może zupełnie zmienić Twoje dotychczasowe życie. Zanim jednak podejmiesz decyzję o jej przyjęciu, zastanów się, na ile jest ryzykowna. Czy rzeczywiście zyskasz, czy stracisz to, co przez długi czas budujesz?

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Współpraca z ludźmi, których nie szanujesz, a nawet nie lubisz, może okazać się ryzykowna. Ewentualne profity kuszą i nęcą, jednak przemyśl ile nerwów stracisz przebywając w towarzystwie, z którym Ci nie po drodze.

RAK 22.06. – 22.07.

Czujesz radość myśląc o czekającym Cię spotkaniu. Wiążesz z nim duże nadzieje, które mogą okazać się całkiem realne pod warunkiem, że powstrzymasz niepotrzebne gesty czy zachowania na wyrost. Pamiętaj, że to dopiero początek znajomości.

LEW 23.07. – 22.08.

Ktoś wypomni Ci brak kompetencji i nierzetelność. Zanim oburzysz się i podniesiesz głos pomyśl, czy przypadkiem rzeczywiście od pewnego czasu nie odpuściłeś swojego zawodowego rozwoju i nie osiadłeś na laurach?

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie czujesz, że osoby z Twojego otoczenia kpią z Ciebie i ośmieszają? Pozwalasz lekceważyć się i wykorzystywać. najwyższa pora przypomnieć, że potrafisz się obronić, a nawet upomnieć o swoje prawa. Żądaj szacunku .

WAGA 23.09. – 22.10.

Krygowanie się i udawanie niedostępnej, to w tym wypadku zły pomysł. Nie bój się okazać co czujesz i bezwstydnie powiedz o swoich fantazjach. Okaże się, że…oboje chcecie tego samego.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Podchody, intrygi i gierki, którymi się brzydzisz, nagle staną się codziennością. Ktoś chce wciągnąć Cię w układ, który nigdy dotąd nie był Twoim udziałem. Określ wyraźnie granice, których nie pozwól przekroczyć nigdy i nikomu.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Perfekcyjnie wszystko zaplanujesz w każdym szczególe i temacie. Opanujesz sytuację pozornie nie do rozwiązania. Możesz być z siebie naprawdę dumny. Po raz kolejny wychodzi na to, że negocjacje są Twoją mocną stroną.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Gdy każdy chce czegoś innego, nie ma sensu udawać, że zmierzacie w tym samym kierunku. Już czas nazwać rzeczy po imieniu i kulturalnie się rozstać. Szkoda czasu na związek, który nie rokuje dobrze.

WODNIK 21.01. – 18.02.

To żaden wstyd zmienić zdanie i przyznać się do błędu. Zmiana planów wcale Cię nie ośmieszy, a wręcz przeciwnie, spotkasz się z aprobatą i podziwem. Lepiej teraz się wycofać, niż później żałować.

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie możesz związku traktować tylko instrumentalnie. Bycie z kimś tylko dlatego, że pociąga Cię seksualnie, to cynizm i obłuda. Nie udawaj, że istnieje między wami porozumienie dusz, bo to kłamstwo. Podaj prawdziwe powody dla których jesteś z partnerem. To będzie uczciwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.