Horoskop 26.08. – 01.09.

26 Sie

Baranie, spójrz prawdzie w twarz i przestań się oszukiwać. Raku, świetny czas i odwzajemnione uczucie. Czego chcieć więcej? Wodniku, niczego nie zmieniaj. Twoje starania zostaną nagrodzone.  A co czeka pozostałe znaki zodiaku? Sprawdźcie.

BARAN 21.03. – 20.04.

Nie chcesz pogodzić się z oczywistymi faktami? Wolisz nadal się oszukiwać? Bliska osoba nie jest wobec Ciebie uczciwa i czas przyznać, że od dawna o tym wiesz. Nie uratujesz tego związku.

BYK 21.04. – 21.05.

Tylko współdziałanie może przynieść wymierne korzyści. Udowadnianie swoich racji, niepotrzebna szarpanina, są tylko stratą energii i cennego czasu. Masz szansę na sukces, ale zaufaj, że można dokonać tego tylko działając zespołowo.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Pohamuj swoją złość i niewyparzony język. Twoja kłótliwość i szukanie dziury w całym, doprowadzą do konfliktu z otoczeniem. Stracisz przyjaciół i zaufanie przełożonych, którzy widzą Twoje intrygi.

RAK 22.06. – 22.07.

Możesz sobie pogratulować. Osoba o której względy od dawna się ubiegałeś, odwzajemnia Twoje uczucia. Śmiało proponuj spotkanie lub nawet weekendowy wyjazd.

LEW 23.07. – 22.08.

Odpocznij. Twoje starania i stała pomoc najbliższym, wprawdzie przynoszą rezultaty i dają świetne efekty, jednak Twoje zmęczenie jest niepokojące. Zrób sobie wakacje i zapomnij o innych. To czas dla Ciebie.

PANNA 23.08. – 22.09.

Twoje wrażenie, ze możesz „przenosić góry”, jest złudne. Każdy organizm ma ograniczone możliwości, a Twój jest już naprawdę wyczerpany. Nie podejmuj się czegoś, czego nie jesteś fizycznie w stanie wykonać.

WAGA 23.09. – 22.10.

Twoje obiekcje, rozterki i chwiejność mają odbicie w sytuacji, która wyraźnie Cię drażni. Zastanów się kto jest temu winny? Czas podjąć jednoznaczną decyzję i konsekwentnie realizować plan. Wtedy zapanuje równowaga.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Stale coś się dzieje i nie masz chwili spokoju. Los daje Ci kolejne szanse i zmusza do posuwania się do przodu.  Jedna z inicjatyw będzie początkiem poszukiwanej przez Ciebie drogi.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Uczciwa rywalizacja tym razem nie przyniesie rezultatów. Musisz poszukać innego wyjścia i wznieść się na szczyty przebiegłości, by przewidzieć kolejny ruch konkurencji. Wygrasz nie tylko tę potyczkę, ale także całą bitwę.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Szczęśliwy czas na spełnianie marzeń o prawdziwej miłości. Mimo, że długo zabiegałeś o czyjeś względy, teraz w jednej chwili zmienisz obiekt zainteresowań. I to będzie ten długo oczekiwany partner.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Ogromny wysiłek, samozaparcie i ból – zostaną nagrodzone. Osiągniesz swój cel wbrew wszystkim przeciwnościom. Nie daj się jednak zwariować. Dalej rób swoje i nie zmieniaj życia za wszelką cenę.

RYBY 19.02. – 20.03.

Wróć do planów, które odłożyłaś i powoli zarastają kurzem. To były dobre, cenne pomysły i powrót do ich realizacji okaże się strzałem w dziesiątkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.