Horoskop 19.10. – 25.10.

19 Paź

Lwie, spotkania rodzinne nie są tym, co lubisz. Nie martw się na zapas, będziesz zadowolony.  Koziorożcu, nie daj się sprowokować i ustąp. To czasem lepsze, niż niepotrzebna pyskówka. A co czeka pozostałe znaki zodiaku w nadchodzącym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Wybierz się do dobrego fryzjera, a może nawet stylisty. Nie oszczędzaj, bo to inwestycja, której nie pożałujesz. Inny kolor włosów, dobre cięcie, będą początkiem nowego życia.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie bój się cieszyć, że wszystko w twoim życiu zaczyna się pomyślnie układać. Zadowolenie nie zapeszy dobrych wydarzeń. Przyznaj, że konsekwencja, cierpliwość i nieuleganie fałszywym doradcom, przyniosły rezultaty.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Czasem wystarczy mała zmiana, by efekt był duży. Odstaw tylko raz w tygodniu wędliny i mięso, zastąp je warzywami i spokojnie obserwuj swoje samopoczucie i wagę. Zadziwisz nawet siebie.

RAK 22.06. – 22.07.

Zazdrość nie jest siłą napędową zmian na lepsze. Stałe obserwowanie co, kto ma i porównywanie z własnym stanem posiadania, nie doprowadzi do dobrobytu. Może warto po prostu wziąć się w końcu do pracy?

LEW 23.07. – 22.08.

Konieczność udziału w rodzinnym przyjęciu spędza ci sen z oczu. Nie licz, że uda ci się wymigać. Pociesz się jednak, bo okaże się, że będzie bardzo sympatycznie.

PANNA 23.08. – 22.09.

Problem, który się pojawi, będzie wymagał głębokiego zastanowienia. Nie ulegaj poganianiu i wymuszaniu szybkiej odpowiedzi. Daj sobie czas i na spokojnie wszystko przeanalizuj.

WAGA 23.09. – 22.10.

Chociaż raz pozwól sobie na spontaniczność. Nie musisz wszystkiego ważyć i analizować. Poczuj smak adrenaliny i dreszczyk emocji. Potem już zawsze będziesz tęskniła z takimi odczuciami.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Sprawdź samego siebie. Czy wytrzymasz bez komputera, telewizji i małego drinka? Świat bez wspomagania też może być ciekawy. Warto czasem pobyć sam na sam tylko z własnymi myślami.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Uspokój nerwy i wyrwij się poza miasto. Już wkrótce będzie to niemożliwe, bo najbezpieczniej będzie spędzać weekendy pod ciepłym pledem z kubkiem gorącej herbaty. Wykorzystaj ostatnie dni bez mrozu na świeżym powietrzu.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie daj się sprowokować do ostrej wymiany zdań. Co z tego, że to ty masz rację, skoro zmuszony będziesz się poddać. Wyjdź z założenia, że głupszemu trzeba ustąpić. Bądź ponad te idiotyczne spory.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Dbaj o zdrowie. Musi wystarczyć na długo, a niestety nie można go kupić. To, że jako jedyny w twoim otoczeniu nie kichasz, nie znaczy, że masz popisywać się gołą szyją i rozpiętym płaszczem. Grypa może dopaść cię w każdej chwili. Uważaj!

RYBY 19.02. – 20.03.

Czekanie na ruch kochanej osoby, to chybiony pomysł. Zadzwoń pierwsza, bo miłość, to nie podchody, a związek dwojga ludzi to nie gra. Musisz wprost wyrazić swoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.