Horoskop 15.01.–21.01.

7 Paź

Bliźniaku, niestety poniesiesz konsekwencje niespełnionych obietnic. Wago, pora na miłość! A co czeka pozostałe znaki Zodiaku? Przekonajcie się. 

BARAN 21.03. – 20.04.

Spór, który toczysz, do niczego nie prowadzi. Nie zmienisz sytuacji, a najwyżej przybędzie Ci wrogów. Prawo nie rozstrzygnie problemu, bo dotyczy spraw prywatnych. Tylko poprzez drogę do zgody sprawa znajdzie pomyślny finał.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie udawaj, że wszystko jest ok. Uśmiechnięta buzia to tylko przybrana na tę chwilę maska. Zamiast kamuflować swoje obawy, po prostu przyznaj, że dokonałeś fatalnych wyborów, za które teraz płacisz. Niestety czasu już nie cofniesz…

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Złożyłeś obietnicę, z której usiłujesz się wymigać. Nie uda Ci się jednak uniknąć przykrych konsekwencji, bo ktoś bardzo liczył na Twoje wsparcie. Jeszcze możesz wszystko naprawić. Warto pomagać.

RAK 22.06. – 22.07.

Nie wpadaj w czarną rozpacz, bo kłopoty są po to, by je pokonywać. Nikt Ci nie obiecywał, że będzie łatwo. Zamiast biadolić, zakasaj rękawy i do roboty! Dasz sobie radę lepiej, niż myślisz.

LEW 23.07. – 22.08.

Z czystym sumieniem wybierz się na duże zakupy. Czas oszczędzania właśnie się kończy. Nie myśl choć raz o potrzebach rodziny, tylko egoistycznie zrób sobie przyjemność: wszystko co masz w portfelu lub na karcie wydaj na siebie.

PANNA 23.08. – 22.09.

Broń swoich poglądów do upadłego. Ktoś będzie chciał Cię przekonać do swoich racji, ale Ty nie ustępuj. Racja jest po Twojej stronie, więc walcz tak, by Twoje zdanie wygrało.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie sądziłaś, że miłość może stać się tak ważna, a nawet najważniejsza? Masz wyrzuty sumienia, że zaniedbujesz inne dziedziny życia? Nie martw się! Żyj miłością, a na wszystko inne przyjdzie pora później.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Uzbrój się w cierpliwość i pozwól komuś bliskiemu dokonywać wyborów, które niekoniecznie są zgodne z Twoimi. To błahostki, więc nie warto się czepiać. W priorytetach jesteście jednomyślni, a to najważniejsze.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Pomysł, który powstał w Twojej głowie jest tylko z pozoru szalony. Zaufaj swojej intuicji i nie słuchaj „dobrych rad” osób, które są po prostu zazdrosne. Pozwól by czas i fakty pokazały niedowiarkom, że to Ty masz rację.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Wyjdź z propozycją ugody w sprawie, która już za długo spędza Ci sen z oczu. Nie wygrasz, ale też nie przegrasz, a to już jest sukces! Okaż się mądrzejszy i bardziej przewidujący niż przeciwnik.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Spróbuj nie czepiać się drobiazgów, udając pokrzywdzonego. Nim wydasz ostateczną opinię, zrób bilans plusów i minusów. Okaże się, że zdecydowanie więcej zyskujesz niż tracisz. Czy rzeczywiście masz prawo narzekać?

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie narzekaj, że nie stać Cię na remont, czy zmianę wystroju mieszkania. Potrzeba matka wynalazku. Kup materiały, pożycz drabinę i zaplanuj wielkie malowanie. Będzie pięknie, a ile radości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.