Horoskop 13.05. – 19.05.

13 Maj

Lwie, nie daj się podpuścić i zachowaj zimną krew. Strzelcu, sam wiesz, co dla Ciebie najlepsze. Nie słuchaj złych doradców. Co czeka pozostałe znaki zodiaku? Przekonajcie się!

BARAN 21.03. – 20.03.

Najbliższe spotkanie może okazać się wstępem do nowej przyszłości. Nie lekceważ ludzi, ani tematu, tylko dokładnie przygotuj swoje wystąpienie. Okaże się ważne i decydujące.

BYK 21.04. – 21.05.

Mimo pozornego spadku nastroju, energia będzie Cię rozsadzać. Żadne zadanie nie okaże się za trudne, a wręcz szukać będziesz kolejnych, będących jeszcze większym wyzwaniem.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Masz ochotę na powrót do przeszłości? Wolałbyś cofnąć czas i zacząć po raz kolejny związek, który wydawałoby się nie ma sensu? Mówi się, żeby nie wchodzić dwa razy do tej samej wody. Ty chcesz wejść po raz trzeci…Czy rzeczywiście warto?

RAK 22.06. – 22.07.

Urzędowe zaległości za chwilę przyprawią Cię o ból głowy i konsekwencje formalne. Poświęć jedno popołudnie i zrób porządek w dokumentach. Zyskasz spokój i poczujesz prawdziwą ulgę.

LEW 23.07. – 22.08.

Czyjeś zachowanie wyprowadzi cię z równowagi. Ktoś chce Cię sprowokować oczekując nerwowej reakcji. Pokaż, że umiesz zachować dystans i spokój. W tej rozgrywce Ty rozdajesz karty i Ty decydujesz.

PANNA 23.08. – 22.09.

Podziel się tym, co masz. Robisz się zrzędą i sknerą. Nie możesz żyć tylko dla siebie i zapominać o potrzebach bliskich Ci osób. Dziś masz Ty, jutro oni…

WAGA 23.09. – 22.10.

Chcesz poprawić sytuację finansową, a nic nie robisz w tym kierunku. Samym narzekaniem nie zapełnisz konta ani portfela. Weź się po prostu do pracy.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Nie zapominaj, że masz dużo pracy i obowiązków służbowych. Na relaks też trzeba zasłużyć. Ty zdajesz się zapominać o kolejności i tym, co ważne i mniej ważne.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Ktoś będzie próbował intrygą skłócić Cię z partnerem. Nie słuchaj, tylko postępuj tak, jak podpowiada Ci intuicja. Zachowaj rozsadek, ale kieruj się sercem. Trudne, ale możliwe do wykonania.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Czas na remanent w życiu zawodowym i prywatnym. Zrób bilans zysków i strat, oceniając gdzie są minusy i jak je zamienić w pozytywy. Da się to zrobić, tylko trzeba chcieć.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Wszystko co odłożyłeś „na później”, okaże się do załatwienia „na dziś”. Nie zmusi Cię do tego sytuacja, tylko Twoje dobre chęci i przypływ nieplanowanej energii. Będziesz fruwać 10 cm nad ziemią, a robota niemalże palić będzie Ci się w rekach.

RYBY 19.02. – 20.03.

Spojrzysz na problemy z innej perspektywy. Ktoś pomoże Ci ocenić sytuację obiektywnie, bez kierowania się uprzedzeniami. Posłuchaj rady i zastosuj proponowane  rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.