Horoskop 12.04. – 18.04.

12 Kwi

Wodniku, nowa miłość przed Tobą. Lwie, z Twoim zdrowiem nie dzieje się nic złego. To tylko małe, wiosenne przesilenie.  A co w nowym tygodniu czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Nie łudź się. W tydzień nie zgubisz tego, co przybyło w talii po świętach. Głodzenie się i katowanie wyrzutami sumienia nic nie da. Postaw na aktywność fizyczną, a na efekty nie będziesz już długo czekał.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie powiodła się próba zrzucenia świątecznych obowiązków na innych członków rodziny, dlatego masz prawo mieć moralnego kaca. Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Okaż bliskim skruchę, a wszystko zostanie Ci wybaczone.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Sielanka w sprawach sercowych trwa nadal. Ostatnie dni potwierdziły słuszność wyborów, dlatego konsekwentnie idź tą sama drogą. Nie przejmuj się uwagami cioci, która po prostu zazdrości Ci szczęścia.

RAK 22.06. – 22.07.

Zupełnie niepotrzebnie upierasz się przy swoim zdaniu. Sam czujesz, że nie masz racji, ale głupio Ci przyznać się do błędu. Nie masz wyjścia: musisz zmierzyć się z tą porażką. Wkrótce wszyscy o niej zapomną.

LEW 23.07. – 22.08.

Zmienne nastroje, rozdrażnienie i bezzasadna chandra, to oznaki wiosennego przesilenia. Nie doszukuj się chorób, nie wpadaj w panikę, tylko więcej czasu spędzaj na świeżym powietrzu. Nic złego się nie dzieje.

PANNA 23.08. – 22.09.

Kwitniesz! Wiosna wyraźnie Ci służy i już wkrótce spotkasz się z oznakami zainteresowania osoby, o której nie śmiałaś marzyć. Schowaj głęboko kompleksy i uwierz, że z tej mąki może być chleb.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie lekceważ przeciwnika. Twoja pewność siebie i arogancja, mogą Cię zgubić. Ktoś, z kim rywalizujesz, jest już gotowy do konfrontacji. Nie przegap tego momentu, bo możesz znaleźć się poza nawiasem.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Przestań się zamartwiać, tylko na zimno przemyśl sytuację. Szybko przekonasz się, że czas i cierpliwość są najlepszym doradcą. Walka wprawdzie trwa, ale spokojnie czekaj na jej wynik. Wygrasz.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Docenisz ustabilizowane życie. Potwierdziły się wcześniejsze wybory, a upór w ich obronie, okazał się strzałem w dziesiątkę. Zaczniesz w końcu zbierać plony tego, przy czym konsekwentnie trwałeś.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Przed Tobą trudne chwile. Nie masz wpływu na to, co wydarzy się w rodzinie. Możesz tylko wspierać bliskich i stać przy nich, zapewniając o lojalności. Odłóż wszystko i zajmij się familią.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Zakochasz się w kimś nowo poznanym. Motyle w brzuchu i fruwanie nad ziemią, to nic, w porównaniu z tym, co poczujesz. Wiosna zagości w Twoim sercu i potrwa dłużej, niż ta astrologiczna.

RYBY 19.02. – 20.03.

Pojawi się tęsknota za założeniem rodziny. W desperacji będziesz gotowa oddać serce komuś, kto na to nie zasługuje. Nie spiesz się. Już wkrótce poznasz kogoś, kto marzy o tym samym co Ty. Zagracie do jednej bramki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.