Horoskop 11.11. – 17.11.

11 Lis

Wago, przed Tobą dużo miłych chwil. Raku, odetchnij i zajmij się sobą. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Przestań rzucać się i wyżywać na otoczeniu. Problemy dotyczą tylko Ciebie i nikt nie będzie ponosił konsekwencji Twoich złych wyborów. Ogarnij się i zacznij logicznie myśleć.

BYK 21.04. – 21.05.

Radzisz sobie w trudnych sytuacjach, a nadal nie wierzysz w siebie. Zaufaj komuś, kto ma wizję Twojej kariery i naprawdę wiernie Ci sekunduje. Upieranie się przy swoim, nie zawsze procentuje.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Dostaniesz informację, która najpierw Cię przerazi i wprowadzi w lekką panikę ale w krótkim czasie okaże się, że z dużej chmury mały deszcz. Wkrótce będziesz śmiał się i z sytuacji, i ze swojego strachu.

RAK 22.06. – 22.07.

Należy Ci się więcej czasu dla siebie. Nie możesz zajmować się tylko czyimiś problemami zwłaszcza, że sam masz wokół siebie bałagan i mnóstwo niepozamykanych spraw.

LEW 23.07. – 22.08.

Jesteś częścią swojej rodzinnej epopei i też masz wkład w jej historię. Dlatego solidarnie bierz udział we wszystkim, co ma rodzinne znaczenie. Nie uciekniesz od więzów krwi.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie słuchaj fałszywych doradców, ani kogoś, kto tylko udaje przyjaźń. Posłuchaj swoich przeczuć i zrób tak, jak dyktuje Ci intuicja. Wyjdziesz na tym naprawdę dobrze.

WAGA 23.09. – 23.10.

Dobry humor będzie Ci teraz towarzyszył i nic nie zepsuje nastroju. Baw się, ciesz i imprezuj, jednak wyczuj moment, kiedy trzeba będzie wrócić na ziemię i twardo powalczyć o swoją zagrożoną pozycję zawodową.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Dobrze być szczerym i otwartym, jednak teraz powinieneś ukryć swoje uczucia. Nie obnoś się ze swoimi planami, bo nie chcesz chyba by ktoś ukradł Ci pomysł. Jego realizacja będzie strzałem w dziesiątkę, a na lojalność otoczenia nie masz co liczyć.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Ktoś próbuje pozyskać twoje względy i zyskać przychylność. Nie daj się omamić słodkim słowom i pochwałom, bo ktoś chce wykorzystać Twoją dobroć i łatwowierność.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Jakaś zaprzyjaźniona osoba poprosi Cię o wsparcie. To będzie sprawdzian Twojej lojalności. Nie odmawiaj, a nawet zrezygnuj z własnych przyjemności, by pomóc. Dobro szybko wróci do Ciebie.

WODNIK 20.01. – 18.02.

To będzie dobry czas. Będziesz miał power i wszystkich zarazisz dobrą energią. Śmiało realizuj swoje pomysły i pokaż, że potrafisz rządzić i samodzielnie podejmować wiążące decyzje. Wpłynie to na przyszłość bardziej, niż sądzisz.

RYBY 19.02. – 20.03.

Nadal nie odróżniasz spraw mało istotnych od ważnych. Źle oceniasz sytuację i stawiasz na niewłaściwego konia. Pogubiłeś się. Zamiast zmienić drogę, dalej brniesz, podczas gdy bagno już blisko…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.