Horoskop 08.07. – 14.07.

8 Lip

Lwie, jesteś duszą towarzystwa i nic tego nie zmieni. Strzelcu, bliska Ci osoba będzie miała kłopoty. Pomyśl, co możesz dla niej zrobić.  A co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Nie lubisz słuchać obcych rad. Twój upór jest już znany wśród bliskich Ci osób. Tym razem jednak zmuś się i wysłuchaj innego zdania, niż Twoje. Dzięki temu podejmiesz decyzję, która okaże się trafna i ważna w skutkach.

BYK 21.04. – 21.05.

Złożysz obietnicę, która dla Ciebie i bliskiej osoby będzie skutkowała przez długi okres Waszego wspólnego życia. Nie rzucaj słów na wiatr. Najpierw przemyśl, czego naprawdę chcesz.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Nie uciekniesz od rozmowy, która znacznie wpłynie na Twoje rodzinne stosunki. Nie uciekaj w wykręty, czy kłamstwa. Zmierz się z problemem, szczerze wyznając co czujesz. Oczyścisz atmosferę i stworzysz szansę na poprawę stosunków.

RAK 21.06. – 22.07.

Nie śpisz po nocach martwiąc się czy udźwigniesz problem? Boisz się odpowiedzialności i tego, że nie podołasz nowym, niespodziewanym obowiązkom? Zupełnie niepotrzebnie. „Problem” okaże się słodkim ciężarem, który Cię uszczęśliwi.

LEW 23.07. – 22.08.

Dajesz radość i szczęście. Ludzie będą szukać Twojego towarzystwa, bo wprost tryskasz humorem i pozytywna energią. Tak trzymaj. Dobro zawsze wraca.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie oceniaj, nie krytykuj, nie osądzaj. Nie masz monopolu na wiedzę jak żyć. Sama popełniasz ostatnio masę błędów, więc pouczanie innych jest trochę niestosowne. Zrób najpierw porządek wokół siebie.

WAGA 23.09. – 23.10.

Odczujesz finansowo, że Twój szef jest z Ciebie zadowolony. Nie doczekasz się pochwał słownych, ale stan konta da Ci odpowiedź na pytanie, czy jesteś doceniany.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Rozpocząłeś pracowity okres. Poczujesz nadmiar obowiązków w pracy i w domu. Przy dobrej logistyce wszystkiemu podołasz, a nawet osiągniesz lepsze od spodziewanych rezultaty.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Ciemne chmury zbierają się nad Twoim przyjacielem. Możesz udać, że tego nie widzisz, lub wyciągnąć pomocną dłoń. Wybierz taką opcję, żeby spokojnie spojrzeć na siebie w lustrze.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Próbujesz wszystkich zadowolić, zapominając, że to nie jest możliwe. Musisz opowiedzieć się po czyjejś stronie, bo dalsze lawirowanie może skończyć się tak, że wszyscy odwrócą się od Ciebie.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Usłyszysz kilka komplementów na temat swojej kompetencji i zawodowej rzetelności. Przyjmij je z uśmiechem i…poproś o następne, zwłaszcza, że efekty Twoich starań wkrótce staną się widoczne.

RYBY 19.02. – 20.03.

Twoje wysiłki teraz przyniosą efekty. Przełożony dostrzeże w projekcie potencjał i wyrazi zgodę na jego realizację w praktyce. To twoja szansa. Wykorzystaj ją, bo jest wstępem do awansu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.