Horoskop 06.05. – 12.05.

6 Maj

Wodniku, nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe. Raku, więcej dystansu, wszystko się ułoży.  Co czeka pozostałe znaki zodiaku w nowym tygodniu? Przekonajcie się!

BARAN 21.03. – 20.03.

Czujesz się odstawiony na boczny tor, bo nikt nie okazuje Ci zainteresowania? Chęć zaistnienia to zbyt mało, by znaleźć się w centrum uwagi. Zrób coś, co pokaże otoczeniu, że ZNOWU wracasz do gry.

BYK 21.04. – 21.05.

Oczekujesz renesansu uczuć w swoim związku? Nic nie jest dane raz na zawsze, dlatego albo mocno postarasz się o odzyskanie względów partnera, albo zacznij planować swoje życie od nowa.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Ktoś zrobi wszystko, by wyprowadzić Cię z równowagi. To próba ośmieszenia Ciebie w środowisku zawodowym. Nie okazuj niepokoju, tylko spokojem i rozwagą odpowiedz na atak. Wygrasz tę potyczkę.

RAK 22.06. – 22.07.

Nie przenoś złych nastrojów na domowe życie. Bliscy nie są winni Twoim chwilowym niepowodzeniom w pracy. Szukaj sojuszników, zamiast zyskiwać kolejnych przeciwników. Kto zrozumie Cię lepiej niż bliscy?

LEW 23.07. – 22.08.

Nie szukaj sposobu na miłość. Nikomu to się jeszcze nie udało. Nie kalkuluj, nie manipuluj, nie kombinuj, tylko pokaż, jak bardzo Ci zależy. Prawdziwie kochasz i to powinno wystarczyć.

PANNA 23.08. – 22.09.

Próba wzbudzenia zazdrości spełzła na niczym. Fatalnie wybrałaś moment, okoliczności i osobę. Wygłupiłaś się i wywołałaś wesołość, zamiast oczekiwanej sceny. Obróć wszystko w żart i przyznaj się do zaplanowanej intrygi.

WAGA 23.09. – 22.10.

Wiosna w sercach zapanuje w Twoim związku. Partner aż rwie się do wspólnych uciech. Zorganizuj namiętny weekend spędzony tylko we dwoje. Nie ciągnij z Wami przyjaciół, bo ten czas należy tylko do Was.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Już dawno nie byłeś tak pewny jak teraz, że znajdujesz się we właściwym miejscu i zmierzasz we właściwym kierunku. Utrzymaj ten stan i nie pozwól sobie przeszkodzić w drodze, którą idziesz.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Twój brak wiary w siebie zaczyna być niepokojący. Epatujesz zwątpieniem i smutkiem. Weź się w garść, zadbaj o siebie i wyjdź do ludzi. Nie samą pracą żyjesz i nadal masz prawo do szczęścia.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie pozwól sobą kierować osobom, z którymi rywalizujesz o awans. Masz swoje zdanie i nie bój się go bronić zwłaszcza wtedy, gdy waży się Twoja kariera zawodowa. Twardo walcz o siebie.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Nieprzemyślany żart może narobić więcej szkody, niż zaplanowana intryga. Nim więc zechcesz kogoś ośmieszyć, zastanów się czy nie zaboli bardziej, niż chciałbyś. Nie baw się czyimś kosztem.

RYBY 19.02. – 20.03.

Atmosfera w Twoim domu gęstnieje coraz bardziej. Szukanie winy we wszystkich poza Tobą, jest ucieczką przed odpowiedzialnością. Zrób rachunek sumienia i napraw to, co zepsułeś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.