Horoskop 04.11. – 10.11.

4 Lis

Bliźniaku, dbaj o swoją miłość. Skorpionie. Doceń stabilizację w domu i wreszcie zacznij ją szanować. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Szykują się nowości, których zupełnie się nie spodziewasz. Ustabilizowane życie okaże się bańką mydlaną, która właśnie teraz się rozpryśnie. Żeby wszystko poskładać na nowo, musisz najpierw zrobić porządek wokół siebie. Dosyć zamiatania problemów pod dywan.

BYK 21.04. – 21.05.

Dotrze do Ciebie, że chcieć to móc. Uwierzysz w moc sprawczą marzeń, które nagle okażą się osiągalne. Przemyśl co i w jaki sposób zwerbalizować i powiedz, jak widzisz przyszłość. Twój plan działania okaże się strzałem w dziesiątkę i odwróci sytuację o 180 stopni.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Nie przegap szansy, jaka teraz pojawi się na Twojej drodze. Bredzenie, że jesteś singlem z wyboru, nie przekonuje nikogo, a na pewno nie Ciebie. Czekasz na miłość i właśnie jest! Zechciej tylko ją zauważyć i mocno przytul, by nie zniknęła.

RAK 22.06. – 22.07.

Jeżeli nie chcesz angażować się w poważny związek, nie składaj obietnic, nie planuj, nie prowokuj sytuacji, które mogą być potraktowane jak deklaracja. Ktoś zbyt dosłownie ocenia Twoje zachowania i robi sobie nadzieję. Nie krzywdź. Zniknij.

LEW 23.07. – 22.08.

Nic nie jest za darmo i nic nie trwa wiecznie. Jeżeli myślisz, że nie dbając o związek, rozkoszując się leżeniem na kanapie, tyjąc i myśląc tylko o własnej wygodzie, będziesz nadal „ukochanym misiem” – to się mylisz. Bliska osoba ma już ochotę pakować walizki.

PANNA 23.08. – 22.09.

Boisz się legalizacji związku, który pozytywnie przeszedł próbę czasu i trwałości. Unikanie deklaracji, to tchórzostwo niczym nieumotywowane. Weź się w garść i okaż, jak bardzo także Tobie zależy na małżeńskich więzach.

WAGA 23.09. – 23.10.

Albo zmienisz coś w swoim życiu uczuciowym albo partner zamieni Cię na lepszy model. Jesteś arogancki, roszczeniowy i zarozumiały. Gdy wnikliwie ocenisz sytuację, okaże się, że Twoja atrakcyjność znacznie spadła. Wkrótce możesz znaleźć się na niespodziewanym aucie.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Harmonia w domu to powód do świętowania, a nie ukrywania przed światem. Stabilizacja w uczuciach jest dowodem na dojrzałość i wcale nie świadczy o pantoflarstwie. Zacznij w końcu dorastać i doceniać to, co masz, a inni mogą tylko marzyć.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Twoja pogoda ducha i optymizm spowodują, że spotkasz ludzi, którzy wypełnią pustkę wokół Ciebie. Znajdziesz przyjaciół, którym zaufasz. Nie wahaj się wyeliminować ze swojego dotychczasowego otoczenia osoby, które zawiodły i rozczarowały nielojalnością.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Nerwowa atmosfera spowodowana niedomówieniami, nie wpłynie dobrze na Twój związek. „Ciche dni” nie są wyjściem, a unikanie wyjaśnień nie rozwiąże problemu. Tylko rozmowa i wspólne wnioski mogą jeszcze uratować to, co razem zbudowaliście.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Ciesz się z tego co masz. Nie bój się planować przyszłości, bo relacje z ukochaną osobą dobrze rokują. Zaproś gości i w gronie zaprzyjaźnionych osób świętuj swoje wybory. Dbaj o kontakty z ludźmi, którzy wiadomo, że nigdy Cię nie zawiodą.

RYBY 19.02. – 20.03.

Przywiązujesz wagę do spraw bez znaczenia. Robisz z błahostek problemy, które psują humor nie tylko Tobie, ale także otoczeniu. Przestań rozczulać się nad sobą i weź się w końcu do roboty, bo wkrótce rzeczywiście pojawią się prawdziwe, a nie wydumane kłopoty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.