Horoskop 03.06. – 09.06.

3 Cze

Bliźniaku, zadbaj o bliską Ci osobę. Panno, uwagi przyjmij z pokorą. A co los przyniesie w nowym tygodniu pozostałym znakom zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.
Marzenia o pięknym, namiętnym związku włóż między bajki. Nic nie wskazuje na to, by nagle miał się pojawić rycerz na białym koniu, a Twój wybranek może nie jest Apollem, ale naprawdę możesz na nim polegać. Zauważ to w końcu i przestań narzekać na nudę.

BYK 21.04. – 21.05.
Nowa znajomość może okazać się ważna w kontaktach prywatnych. Jeżeli Twój partner nadal nie deklaruje swoich uczuć, może warto lepiej przyjrzeć się nowemu znajomemu? Nie zamykaj się na NOWE. Przecież nie musisz od razu godzić się na kolację ze…śniadaniem.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.
Bliska osoba nie zasługuje na Twój brak uwagi. Czujesz się za pewnie i przestałeś dbać o swój związek. Zaniedbujesz swój wygląd, nie dbasz o atrakcyjność i powoli wkrada się nuda. Nic nie jest dane raz na zawsze i ktoś może zająć Twoje miejsce. Chcesz tego?

RAK 21.06. – 22.07.
Nawet jeżeli źle dzieje się w Twoim związku, a Ty tego nie chcesz, niestety niewiele już możesz zrobić. Ten kryzys nie jest początkiem, lecz końcem Waszego bycia razem. Musisz się z tym pogodzić. Życie toczy się dalej.

LEW 23.07. – 22.08.
Tracisz głowę zamiast zwolnić i spokojnie wszystko zaplanować. Ilość obowiązków może przytłoczyć, jednak przy odpowiednim planowaniu i właściwej organizacji, uda Ci się wszystko ogarnąć. Zaskoczysz sam siebie i zaimponujesz przełożonym.

PANNA 23.08. – 22.09.
Spójrz krytycznie na siebie i przestań się obrażać, gdy ktoś zwraca Ci uwagę. Uwagi osób przychylnych w niczym Ci nie uchybiają, a wręcz są cenną wskazówką. Wysłuchaj i weź sobie je do serca.

WAGA 23.09. – 23.10.
Nie musisz osobie, którą dopiero poznałaś, od razu deklarować dozgonnej miłości. Przyjrzyj się, poznaj, sprawdź co czujesz, zorientuj się, czy fascynacja jest wzajemna, a dopiero wtedy planuj. Póki co, jest za wcześnie na cokolwiek.

SKORPION 24.10. – 21.11.
Szukasz nowych fascynacji, a nie doceniasz tego, co masz od dawna. Może nie jesteś w związku przyprawiającym o mocniejsze bicie serca, ale w stabilnym i bezpiecznym. Czy warto go poświęcić dla chwilowych uniesień, prowadzących donikąd?.

STRZELEC 22.11. – 21.12.
Niespodziewany nawrot uczuć, o których dawno zapomniałeś. Odżyją stare sentymenty i znowu zechcecie powrócić do siebie. Może warto zapomnieć o dawnych urazach i jeszcze raz dać sobie szansę?

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.
Impulsywność i poddawanie się emocjom, nie są teraz najlepszym sposobem na życie. Przemyśl nawet najmniejszy krok, bo możesz popełnić błędy, które mścić się będą latami. Najpierw myśl, potem działaj.

WODNIK 20.01. – 18.02.
Nie angażuj się w spory, które Ciebie nie dotyczą. Nie stawaj po niczyjej stronie, tylko rób co do ciebie należy. Nikt za Ciebie nie wykona obowiązków nawet wtedy, gdy dokonasz trafnego, swoim zdaniem, wyboru. Tym razem spokojnie czekaj na rozwój wypadków. Wygrasz na tym.

RYBY 19.02. – 20.03.
Twój związek przeżywał będzie renesans uczuć. Poczujecie dawno zapomniane motyle w brzuchu i zapragniecie ogłosić to całemu światu. Czas na zaręczyny, lub co najmniej wymarzony, romantyczny urlop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.