Horoskop 02.03. – 08.03.

2 Mar

Bliźniaku. Zwróć uwagę na swoje finanse. Lwie. Nadgorliwość czasem jest gorsza od faszyzmu. Rybko. Zastrzyk finansowy pozwoli Ci zaszaleć. Życie jest tylko jedno, więc się nie wahaj! Co Los przyniesie pozostałym znakom? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Będziesz w dobrej formie fizycznej, więc wykorzystaj to i aktywnie wypoczywaj. Czas wstać z kanapy, wyłączyć telewizor i zacząć dbać o kondycję. Chipsy zastąp warzywami i zapisz się na basen lub siłownię.

BYK 21.04. – 21.05.

Tak dobrych stosunków z bliskimi nie miałeś od dawna. W pracy też wszystkie Twoje intencje zostaną właściwie odczytane. Wykorzystaj to i wyjaśnij zaległe sprawy. Oczyścisz atmosferę szczególnie w domu.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

To najgorszy czas na podejmowanie jakichkolwiek decyzji finansowych. Nie podpisuj umów, kredytów, nie zaciągaj długów, ani nikomu nie pożyczaj pieniędzy. Wszystko teraz obróci się przeciwko Tobie. Te tematy zostaw sobie na inny czas.

RAK 22.06. – 22.07.

Już zaplanuj sobie letni urlop. Uważasz, że jeszcze jest dużo czasu? Nie dla Ciebie. Raki właśnie teraz podejmą dobą decyzję i…zapłacą mniej, niż w ostatniej chwili. 

LEW 23.07. – 22.08.

Nie uprzedzaj faktów. Nie wyrywaj się tam, gdzie nikt się o Ciebie nie upomina. Nie wychodź przed szereg, bo nie ma takiej potrzeby. Poproszą cię o pomoc, gdy będzie taka konieczność. Czasem nadgorliwość przynosi więcej szkody niż pożytku.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie obrażaj się i sama nie nakręcaj. Nie wszystko jest w porządku, ale pozwól osobie winnej na skruchę i wyjaśnienie sytuacji. Może okazać się, że problem jest efektem fatalnego zbiegu okoliczności, a nie zamierzonym działaniem.

WAGA 23.09. – 22.10.

Wykorzystaj koniec zimy na spotkanie z przyjaciółmi. Nie ma to jak czas spędzony w dobrym towarzystwie.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Otrzymasz ciekawą ofertę pracy. Nim jednak odmówisz, zastanów się, czy zupełna zmiana miejsca i ludzi, nie jest dobrym pomysłem? Zbyt długo kierujesz się sentymentami. Pomyśl czy ludzie odpłacają Ci taką samą empatią?

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie bój się nowej znajomości. Ten ktoś okaże się wart Twojej uwagi i zaufania. Jest szansa, że po raz pierwszy ktoś zadba o Ciebie, a nie odwrotnie. Nie wmawiaj sobie, że nie chcesz miłości i opieki. To bzdura.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Informacja, która dotrze do Ciebie jest fałszywa. Nie podejmuj żadnych decyzji, póki jej nie skorygujesz. Komuś zależy na wprowadzeniu Cię w błąd. Ufaj tylko swojemu rozsądkowi i intuicji. Na spokojnie sam wybierz właściwą opcję.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Zrób plan pracy na najbliższy miesiąc. Zapisz wszystkie sprawy do załatwienia, wymagaj i kontroluj czy właściwe osoby je realizują. Dużo się dzieje, więc nawet bez złej woli, może coś ważnego umknąć. Twoja przewidywalność okaże się zbawienna.

RYBY 19.02. – 20.03.

Czeka Cię dobra passa finansowa. Niespodziewanie okaże się, że możesz pozwolić sobie na wiele przyjemności, do tej pory niedostępnych. Nie próbuj oszczędzać i odkładać na „czarną godzinę”. To niespodziewany przypływ gotówki, dlatego raz w życiu zaszalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.