Historie domowe i klaun

14 Cze

Już wkrótce 16 czerwca mali widzowie sceny teatralnej w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk obejrzą spektakl familijny, w którym główną rolę odegra klaun! Pełen humoru, interaktywny spektakl z pewnością wciągnie dzieci w cyrkowy wir wydarzeń. Wstęp bezpłatny!

Choć nie będzie to „cyrk na kółkach”, a atrakcje odbędą się w pasażu galerii Centrum Handlowego Auchan Poczesna, to z pewnością nie zabraknie emocji i wesołej zabawy, która połączy teatralną formę z cyrkowym humorem. Mali goście centrum zostaną wciągnięci w znane wszystkim historie rodzinne, które będą przedstawione w komiczny sposób przez klauna.

Interaktywny spektakl o tematyce familijnej będzie współtworzony przez małych widzów, stąd akcja będzie improwizowana, a przedstawienie przybierze niepowtarzalny kształt. Teatrzyk będzie zawierał różnorodne elementy, w tym dowcipy sytuacyjne, elementy pantomimy, a także cyrkowe popisy, w tym żonglerkę oraz skręcanie kolorowych balonów.

Teatrzyk odbędzie się 16 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie, o godz. 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.