EXPERYMENTY w domowym laboratorium

29 Cze

Centrum Riviera i Centrum Nauki Experyment zapraszają na „EXPERYMENTY w domowym laboratorium”. Przyjdź 9 lipca w godzinach 13.00-17.00 do Centrum Riviera i zobacz jak fascynująca jest nauka.

Podczas kolejnej wizyty Experymentu odwiedzający nauczą się przeprowadzać niesamowite doświadczenia z wykorzystaniem środków spożywczych i chemicznych dostępnych w domu. Dowiedzą się jak stworzyć bulgoczącą lawę, zobaczą na własne oczy wybuch małego wulkanu, sprawdzą jak proste może być nadmuchanie balona, a także prześlą bliskim zaszyfrowaną wiadomość.

Każdy z nas może odkryć w sobie naukowca. Centrum Nauki Experyment wciąż pokazuje, że sami możemy codziennie odkrywać świat i jego fascynujące zjawiska – zachęca do udziału dyrektor Centrum Riviera, Marek Ciszewski. – Podczas tej wizyty zobaczymy, że jest to jeszcze prostsze, niż nam się wydaje. W końcu do eksperymentów zostaną wykorzystane rzeczy, z których korzystamy w naszych domach na co dzień.

To kolejne spotkanie z Experymentem w Centrum Riviera. Za każdym razem przygotowane atrakcje uczą, zadziwiają, a przede wszystkim bawią odwiedzających bez względu na wiek.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.