Dzień Dziecka w Matarni

30 Maj

Już wkrótce najważniejszy dzień w roku. Z okazji święta dzieci, 1 czerwca od 10.00 do 18.00 w Parku Handlowym Matarnia na maluchy czeka moc atrakcji. Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci, dlatego podczas imprezy odbędzie się również zbiórka ubranek i zabawek dla tych, które potrzebują ich najbardziej.

W gdańskim centrum handlowym nie będzie miejsca na nudę. Dmuchańce, trampoliny, wielkie bańki mydlane, a do tego malowanie buziek. W Dzień Dziecka na maluchy czekają również animacje, konkursy z nagrodami oraz warsztaty kreatywne i eko-warsztaty. Nie zabraknie również słodyczy i zdrowych przekąsek.

Dzieci potrafią być rozbrajająco szczere – mówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – To nasi najbardziej wymagający „klienci”, dlatego w Dzień Dziecka wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Postaraliśmy się i w tym roku liczymy na szóstkę – śmieje się.

Rodzice, podczas wydarzenia, mogą bawić się z dziećmi lub pozostawić je pod opieką doświadczonych instruktorów i animatorów.

Na zabawę centrum zaprasza 1 czerwca, w godzinach 10.00 – 18.00. Atrakcje zlokalizowane będą na parkingu za sklepem IKEA. Wydarzenie odbędzie się bez względu na pogodę, a wszystkie przygotowane niespodzianki będą całkowicie bezpłatne.

Dzień Dziecka to święto wszystkich dzieci, dlatego podczas imprezy odbędzie się również zbiórka ubranek i zabawek dla tych, które potrzebują ich najbardziej. W tym roku uczestnicy wydarzenia mają szansę wesprzeć podopiecznych fundacji „Pomóż sobie i innym”.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.