Street Art Festival 2014 (FOTO)

27 Maj

Dwa dni świetnej muzyki, kilkunastu artystów i masa fanów hip-hopowej kultury – za nami trzecia odsłona Street Art Festivalu, czyli jednej z największych studenckich imprezy na północy Polski.

Pierwszego dnia, przy wyśmienitej pogodzie, wystąpili m.in. Obywatel MC, Małpa, W.E.N.A, Miuosh i Onar. W ramach supportów, w czasie trwania festiwalu usłyszeliśmy laureatów konkurencji Rising Stars, która jest już nieodłącznym elementem tej imprezy. Oprócz uczty muzycznej, goście mogli spróbować swoich sił na trampolinie JumpCity, podziwiać pokazy graffiti i odwiedzać stoiska wiodących polskich marek streetwearowych. Koncerty na scenie głównej zakończył Grubson z live bandem, którzy swoim żywiołowym występem przekazali publiczności porządną dawkę energii na następny dzień hip-hopowej uczty.

Sobotnie występy opóźniły się ze względu na warunki pogodowe. Mimo deszczu, festiwalowicze nie zawiedli i licznie przybyli pod scenę Street Art Festivalu i na teren festiwalowego miasteczka. Drugiego dnia wystąpili: Funkloopy, HuczuHucz, Rasmentalism, VNM, Łona&Webber oraz Pokahontaz.

belka-galeria2

>>JUŻ WKRÓTCE: WYWIADY Z ARTYSTAMI!<<

>>ZOBACZ TAKŻE: Street Art Festival 2013 zakończony! (WIDEO)<<

3 Replies to “Street Art Festival 2014 (FOTO)

  1. Pingback: Żyt Toster po premierze albumu Letarg/Przebudzenie (WIDEO) | my3miasto.pl

  2. Pingback: Grubson: „Eurowizja to nie nasza bajka” (WIDEO) | my3miasto.pl

  3. Pingback: HuczuHucz po premierze nowej płyty (WIDEO) | my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.