Stoczniuj, leżakuj, dokuj w B90

26 Paź

15 listopada w klubie B90 odbędzie się fortepianowy koncert Artura Sychowskiego w formule Chillout Impression. Na przygotowanej dla publiczności przestrzeni w centralnej części klubu czekać będzie 300 leżaków rozlokowanych po czterech stron sceny i efekty świetlne.

Koncert Chillout Impression, który trójmiejska publiczność usłyszy już 15 listopada w B90, jest zupełnie nowym typem wystąpienia na całym świecie. Jest stworzony dla każdego, kto potrzebuje wewnętrznego spokoju, wolności i ukojenia. Łączy śpiew oraz fortepian na żywo, wsparty niebiańskimi głosami oraz chórami, orientalną instrumentacją, orkiestracją połączoną na bazie muzyki elektronicznej.

Zamknij oczy i przenieś się w głąb siebie; odkryj swoje prawdziwe wnętrze ze wsparciem wspaniałej i ubogacającej muzyki. W zgiełku życia powtarzasz wciąż te same schematy, nieświadomie wpadając w monotonię codziennych obowiązków. Nadszedł czas, by to zmienić. Zrób sobie przerwę. Zrelaksuj się doświadczając ARTystycznej podróży, podczas której osiągniesz stanu spokoju umysłu – tłumaczy koncepcję Chillout Impression Artur Sychowski – pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia. Koncertował w wielu krajach Europy, m.in. w Wielkiej Brytani, Włoszech, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Rosji, Serbii, Grecji, Litwie, Polsce i na Malcie. Muzyk wszechstronny, doskonale poruszający się w obszarze muzyki zarówno klasycznej jak i improwizowanej. Solista, akompaniator, kompozytor. Grał na najdłuższym fortepianie na świecie. Autor muzyki do filmu Centrum Świętego Jana, emitowanego w TVP Kultura, do filmu sferycznego Sopot Beyonce, do spektaklu teatralnego Ożenek oraz do projektu multimedialnego Interaktywny Bunkier w Ustce.

W trakcie koncertu Chillout Impression pod hasłem STOCZNIUJ, LEŻAKUJ, DOKUJ w B90 na sceny stanie fortepian otoczony leżakami. Przy relaksujących dźwiękach nietuzinkowej mieszanki starannie dobranych gatunków muzyki tworzone są na żywo różne motywy. Cztery kolumny pomiędzy publicznością pomagają uzyskać doskonały odbiór muzyczny dla każdego słuchacza, aby przeżył podróż w osobisty i satysfakcjonujący sposób.

Ilość miejsc jest ograniczona. Bilety w cenie 25 zł do zakupienia w klubie B90 (ul. Doki 1) oraz na www.tickets.soundrive.pl. Start koncertu: 18:00.  

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.