Songwriterzy w Bunkrze: Back To The Ocean i False Month (KONKURS)

28 Mar

9 kwietnia w gdańskiej klubogalerii Bunkier wystąpi dwoje artystów, których dzieli wiek oraz doświadczenie, ale łączy talent oraz umiejętność wykonywania wyjątkowej muzyki w oparciu jedynie o głos oraz gitarę. Agencja artystyczna Oh!Art zaprasza na koncert Back To The Ocean i False Month. Start: godzina 19.00. Mamy dla Was wejściówki! 

Nastrojowa, autorska muzyka akustyczna, dwoje wyjątkowych songwriterów oraz unikalne wnętrza poniemieckiego schronu – trójmiejska publiczność ma okazję wziąć udział w koncercie artystów, spośród których każdy samodzielnie realizuje własne, niepowtarzalne muzyczne pomysły, łącząc atmosferę z wyrazistym przekazem oraz umiejętności wokalne z kompozycyjnymi. Za projektem Back To The Ocean stoi Agnieszka Olszewska-Kaczmarek, obdarzona charyzmą oraz niepowtarzalną barwą głosu piosenkarka, songwriterka i gitarzystka. Emocje przekazywane poprzez muzykę, znakomity kontakt z publicznością oraz ciepłe, nastrojowe kompozycje to elementy każdego występu artystki. Talent oraz klasa wykonań artystycznych pozwoliły jej zyskać uznanie poza granicami kraju oraz zasłużyć na porównania do wybitnych wykonawców: Melissy Etheridge, Anouk oraz Tracy Chapman. Do sukcesów Agnieszki należą: zwycięstwo w eliminacjach do Przystanku Woodstock (2012) oraz występy na prestiżowych, międzynarodowych festiwalach songwriterskich w Nashville i Kopenhadze (2013). Piosenki, które pisze, trafiły nie tylko do najważniejszych ogólnopolskich rozgłośni (Trójki, Jedynki, Tok FM), ale były emitowane również przez stacje radiowe w USA. W ubiegłym roku ukazał się najnowszy krążek „Rain”, promowany za pomocą wideoklipu, który do tytułowej kompozycji zrealizował Yach Paszkiewicz.

Źródło: Materiały prasowe.
Źródło: Materiały prasowe.

Krzysztof Wojsław, czyli False Month, to, w odróżnieniu od Agnieszki, artysta nie obciążony jeszcze bagażem doświadczeń, cały czas stojący u progu kariery. Młody wiek nie przeszkodził mu jednak w stworzeniu znakomitej płyty długogrającej „Forty Winks”, na której zdradza inspiracje twórcami takimi jak Nick Drake i Tim Buckley. Portal Music is umieścił False Month w zestawieniu najbardziej obiecujących debiutów („Miejcie na nich ucho w 2015 roku”), a o samej płycie napisał, że „jest najlepszym powodem, aby wiele w sprawie (braku) popularności False Month zmienić”. Kompozycje debiutującego artysty to muzyka ulotna, utkana ze snów i marzeń, która zaprasza słuchacza do melancholijnego świata zadymionych barów i kameralnych, intymnych brzmień.

Źródło: Materiały prasowe.
Źródło: Materiały prasowe.

 – Co przyniesie zestawienie muzycznych wizji Back To The Ocean i False Month? Tego nie wiemy, jesteśmy jednak pewni, że czeka nas niepowtarzalny wieczór wypełniony przez dźwięki, które warto odkrywać i przy których warto marzyć – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy. Koncert startuje o godzinie 19.00. Wejściówki w cenie 15 zł do nabycia w dniu koncertu (09.04) w kasie klubu Bunkier (Gdańsk, ul. Olejarna 3).

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

Jak nazywał się pierwszy utwór promujący EPkę Back To The Ocean zatytułowaną „Rain”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do wtorku (7 kwietnia) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – OH!ART. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy adresatów wiadomości zawierających poprawną odpowiedź na konkursową zagadkę.

REGULAMIN KONKURSU 1. Konkurs trwa do 7 kwietnia, do godziny 11.00. 2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania. 3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!
Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.