Serca Gwiazd – Halina Kunicka

11 Cze

21 czerwca o godz. 18:00 w Zatoce Sztuki w Sopocie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Serca Gwiazd. Tym razem gościem specjalnym i głównym wolontariuszem u Przemka Szalińskiego i Komitetu Pomocy Dzieciom będzie jedna z najpopularniejszych piosenkarek – Halina Kunicka!

Wylansowała takie przeboje jak „Orkiestry dęte”, „To były piękne dni”, „Świat nie jest taki zły”, „Lato czeka”, „Czumbalalajka”, „Noce i dnie”, „Gwiazda miłości”. Przy fortepianie zasiądzie Jerzy Derfel.

W tej edycji Przemek Szaliński i jego Komitet pomaga 8-letniemu Pawłowi z rdzeniowym zanikiem mięśni, który razem z mamą mieszka w Gdańsku. Datki zbierane są na zakup specjalistycznego wózka pod prysznic.

Na miejscu będzie możliwość nabycia wielu zdjęć z autografami gwiazd estrady, książek i płyt. Będzie można także wrzucić datek na rzecz Pawła do puszki znajdującej się na miejscu!

kunicka

Do tej pory gośćmi cyklu byli – Kabaret Limo, Leonard Pietraszak, Andrzej Grabowski, Krystyna Janda, Edward Hulewicz, Marek Siudym, Marzena Trybała, Krzysztof Tyniec, Tadeusz Ross, Kabaret Młodych Panów, Karol Strasburger, Ania Wyszkoni, Zbigniew Wodecki, Andrzej Rybiński, Artur Gadowski, Paweł Małaszyński, bracia Cugowscy, Maciej Damięcki, Zbigniew Zamachowski, Magdalena Zawadzka, Grupa VOX, Jerzy Kryszak, Jerzy Radziwiłowicz, Grażyna Wolszczak, Magdalena Cielecka, Kazimierz Kaczor, Daniel Olbrychski, Magdalena Różczka i Jerzy Stuhr.

 

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.