Rock’n’rollowy maraton w Desdemonie (KONKURS)

22 Lut

Już 28 lutego w gdyńskiej Desdemonie startuje pierwsza edycja Music is the Weapon Fest. Podczas dwóch dni na deskach klubu zaprezentuje się czołówka trójmiejskiej (i nie tylko) gitarowej alternatywy. W naszym konkursie macie okazję wygrać wejściówkę na imprezę!

W ramach mini-festiwalu zagrają nie tylko składy związane z prowadzoną przez Bartosza Borowskiego wytwórnią Music is the Weapon (Logophonic, The Esthetics) ale również szereg zespołów, które na przestrzeni ostatnich lat regularnie odwiedzały Desdemonę: m.in. grający hardcore Setting the Woods On Fire z Warszawy, post-rockowa bydgoska grupa 3moonboys czy Magnificent Muttley, zwycięzcy konkursu młodych talentów na festiwalu w Jarocinie. Trójmiasto reprezentować będą doskonale znane miłośnikom lokalnej sceny kapele, takie jak space rockowe Ampacity czy shoegaze’owe trio Judy’s Funeral.

Podczas imprezy odbędzie się premiera zapowiadanej od połowy ubiegłego roku debiutanckiej EP-ki The Esthetics, której przedsmak stanowił wydany przed kilkoma miesiącami singiel „Talk With Steph”. Koncertowy line-up uzupełni kolejna edycja Muzycznego Pchlego Targu, zaplanowana na niedzielę 2-ego marca (wstęp wolny).

Bilety w cenie 25 zł (jednodniowy) i 40 zł (dwudniowy). Klub nie prowadzi przedsprzedaży.

music-is-the-weapon

KONKURS: Mamy dla was dwie pojedyncze, dwudniowe wejściówki na imprezę. Aby zdobyć jedną z nich, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W jakich innych zespołach występują członkowie The Esthetics (wystarczy podać jeden)?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (26 lutego) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać: KONKURS MY3MIASTO.PL – MUSIC IS THE WEAPON FEST. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swojego adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 26 lutego, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.