Pomóż przy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych!

11 Cze

Masz trochę wolnego czasu i chcesz się rozwinąć, poznać zza kulis branżę filmową, a przy tym pomóc przy organizacji prawdziwego święta polskiego kina? Do 30 czerwca potrwa rekrutacja wolontariuszy na tegoroczny 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Znajdzie się coś dla każdego, bo można zgłosić się do aż 17 różnych działów – od obsługi widza po marketing, biuro prasowe i opiekę nad ekipami!

6 dni, 144 godziny i 8 640 minut w towarzystwie gwiazd filmowych, najbardziej rozpoznawalnych twórców i pasjonatów polskiego kina – to niezwykle ciekawa propozycja dla tych, którzy są w stanie poświęcić swój czas między 15 a 23 września tego roku. Ruszyła rekrutacja wolontariuszy na 43. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Organizatorzy poszukują ludzi o różnych umiejętnościach, którzy chcą zdobyć ciekawe doświadczenia i uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń polskiego kina.

Wolontariusze zostaną przydzieleni do aż 17 różnych działów, które będą odpowiadać za poszczególne aspekty festiwalu – od promocji w mediach i internecie oraz monitoringu mediów po bezpośredni kontakt z widzami i zaproszonymi gośćmi oraz udzielanie niezbędnych informacji. Łącznie organizatorzy potrzebują około 150 osób, które zdecydują się współtworzyć święto polskiego kina. Główne wymagania to ukończony 18. rok życia, punktualność oraz pełna dyspozycyjność w okresie nieco szerszym niż sam czas trwania wydarzenia, czyli od 15 do 23 września.

Oto lista wszystkich działów, do których będą rekrutowani wolontariusze:
– obsługa widza
– biuro prasowe
– gazeta festiwalowa
– imprezy towarzyszące
– pokazy pozakonkursowe
– nagroda publiczności
– help desk
– opieka nad ekipami
– goście zagraniczni
– salonik twórców
– promocja/marketing
– biuro dyrekcji
– biuro festiwalu
– jury
– magazyn
– recepcja
– logistyka

Zgłoszenia są przyjmowane są do 30 czerwca za pośrednictwem internetowego formularza zgłoszeniowego. Więcej informacji na stronie internetowej Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych oraz pod adresem mailowym wolontariat@festiwalgdynia.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.