Moviefikacja. Warsztaty kreatywne dla aktywnych trójmieszczan

16 Cze

Chcesz się zMOVIEfikować? Wierzysz, że kreatywność to nie puste słowo lecz klucz do sukcesu? Twoje serce zakotwiczyło w Trójmieście? Weź udział w warsztatach kreatywnych dla aktywnych trójmieszczan, które odbędą się w weekend 20-21 czerwca 2015 w OTU_ kreatywnej przestrzeni w Gdańsku.

Ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy. Pierwszeństwo mają osoby, które nie zajmują się zawodowo tworzeniem filmów i prowadzeniem szkoleń związanych z kreatywnością, stymulowaniem kreatywności, innowacyjności etc.

Prowadzący: Marcin Jankowski
Z reklamą związany od 14 lat, ale szczerze w niej zakochany dopiero od kilku lat – od momentu gdy chwycił kamerę, by realizować produkcje filmowe m.in. dla Grupy Onet-RASP czy Jeronimo Martins. Od reklam po filmy instruktażowe, reportaże, virale, czy autorskie cykle, jak nieemitowana jeszcze seria „Pomorskie Historie Sukcesu”. Gdańszczanin z wyboru (od niedawna), biegacz z rozsądku, coach z przypadku, powieściopisarz z natury. To właśnie z pasji do pracy i pracy z pasją (film), ale także czystej pasji (nadal niedokończona powieść) zrodziła się Moviefikacja. Wszystkie prezentowane w trakcie warsztatów metody, w tym także techniki autorskie, Marcin testował i testuje nadal na sobie, w codziennych potyczkach z filmami, powieścią czy kampaniami reklamowymi.

Aby się zapisać, piszcie na adres: czesc@otutworzymy.pl

                                  >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.