Mama Selita i Muchy w Kwadratowej (KONKURS)

11 Gru

13 grudnia w studenckim klubie Kwadratowa wystąpią dwa zespoły: Muchy i Mama Selita. Start: 18:00. Mamy dla Was bilety! 

Mama Selita ma na swoim koncie dwie świetnie przyjęte płyty, kilkaset koncertów w Polsce i kilka za granicą. Ostatni album zespołu, zatytułowany „Materialiści” ukazał się 6 października 2014 r. Wydawnictwo promował, między innymi, utwór „Na pół”, który dotarł do pierwszych miejsc list przebojów. Mama Selita świetnie sprawdza się także na scenie, co udowodniła między innymi koncertami na Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Jarocinie i wygraną w polskiej edycji Hard Rock Challenge. Zespół obecnie skupia się na działalności koncertowej, promując album „Materialiści” i pracy nad nowym materiałem.

Grupa Muchy od 2006 roku wydała trzy świetnie przyjęte płyty i kilka singli z bogatą radiową historią. Zespół odwiedził wszystkie najważniejsze festiwale w tym kraju. Dwukrotnie gościli na głównej scenie gdyńskiego Openera, OFF Festivalu oraz w Jarocinie. Z pewnością jeden z najważniejszych zespołów młodszego pokolenia i znak rozpoznawczy lat „zerowych” w Polsce. 18 września 2012 ukazał się trzeci album Much – „chcecicospowiedziec”. To wydawnictwo oprócz nowej muzyki zawiera płytę DVD z filmem fabularno-dokumentalnym o zespole. Singiel z tego albumu – utwór „Zamarzam”  – momentalnie wspiął się na szczyty list przebojów, a klip do tej piosenki zdobył prestiżową nagrodę „Nocnego Marka” przyznawaną przez telewizję RebelTV oraz pismo Aktivist w kategorii Teledysk Roku. Obecnie Muchy występują w składzie: Michał Wiraszko (wokal, gitara), Tomasz Skórka (bas), Damian Pielka (gitara), Łukasz Stachowiak (perkusja) i Krzysztof Zalewski-Brejdygant (gitara, klawisze, śpiew).

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż), 33 zł (Eventim) oraz 40 zł (w dniu koncertu) do nabycia w następujących punktach sprzedaży:

-w biurze klubu (Bratniak, p. 211) w godzinach 10:00-15:00;
-w punktach sprzedaży eventim (Empik, Media Markt, Saturn i wiele innych);
-on-line (www.eventim.pl);

!WAŻNE! Przed wejściem do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości. Wstęp dla osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

g4u512x650

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

W którym roku Muchy zostały okrzyknięte „zespołem roku” przez gazetę Machina?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do niedzieli (13 grudnia) do godziny 13.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KWADRATOWA – MAMA SELITA X MUCHY. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród wszystkich nadesłanych wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 13 grudnia, do godziny 14.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.